Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sayı simdi vermeyim yarin çekip yazarim olur mu. Niyet ne edicem canim senin icin dimi sadece ismini falan da bileyim ama etkili olur daha cok.
Olur kuzum Allah razı olsun Rabbim hayırlısı ile hamile kalmanı nasip etsin kolaylaştırsın inşallah ismim Selin canım evet benim için bebek niyetine tez zamanda mucizeme kavuşayım diye kuzum teşekkür ederim

Allah senden de razı olsun canım.Yarin dua da ederim sana ve herkese ve salat i tefriciye de çekerim merak etme sen.

Allah senden de razı olsun canım.Yarin dua da ederim sana ve herkese ve salat i tefriciye de çekerim merak etme sen.
Teşekkür ederim kuzum bende dağıtıyorum 1 saat önce aklıma geldi dedim kk kızlara da yazayım 100 200 neyse toplansa bile dedim olur kimin duasının kabul olacağı hiç belli değil kuzum Rabbim hayırlısını versin tez zamanda sağlıkla gebe kalmayı nasip etsin hepimizeee İnşallah

Amin canım teşekkür ederim ama malesef çatlama falan değilmiş baya baya ben adet oldum. Temmuz sonunda düğün nedeniyle geciktirici hap kullanmıştım geçen ay geç geldi bu ay erken. Düzensizlik 3 ay sürer dedi doktor. Maalesef elendim bu ay aranızdan arkadaşlar güzel haberleriniz için bekliyorum

Kızlar bende elendim malesef regl oldum bu sabah

Bekleyen tüm arkadaşlar hepinizi ekliycem
Hoşgeldin canım ay kuzum hadi gözün aydın hayırlı olsun işinde
Ay inşallah inşallah yapabilirim
Ekim uğurlu gelmeye başladı
Evet kuzum öyle valla
Gizem şimdi gördüm msjini üzüldüm canım Inşallah mucizene kasımda kavusursun kuzum allah hayirlisini versin inşallah hakkımızda

Slm herkese bat 21 ekim beklemedeyim deneme sürem henüz 2.ayim daha yeni sayılr. 2. Bebeğim olucak nasipse

Olsum canim moralini bozma birdahaki aya insallah

Başka neden yükselirki canım ??
İnternette okumuştum kist ve kanser de yukseltebiliyor diye ona nazaran sordum ama düşük ihtimaldir bence. Bide acil doktoruydu bilmediği bir alan olabilir diye düşündüm ne evet ne hayır dedi çünkü

Selam kızlar ben bugün kan verdim bhcg 50 çıktı gebelik var dedi başka birsey den yuksebilir mi dedim acil doktoruydu olabilir dedi keşke sormasaydim aklıma takıldı
Acil doktoru uzmani değil sonucta bu isin.sen hic kafana takma canim 2 gubde 2 kati artacak birdaha baktir yarin birgun.insallah saglikla ilerler gozunuz aydinn

Acil doktoru uzmani değil sonucta bu isin.sen hic kafana takma canim 2 gubde 2 kati artacak birdaha baktir yarin birgun.insallah saglikla ilerler gozunuz aydinn
İnşallah canım kalp atışını duyana kadar hep tedirgin olacam. Önceki gebeliğimde kalbini duymaya gitmiştik boş gebelik çıktı. Öyle üzüldüm ki bir hafta uyuyamadım hep o anı hayal ettimAllah yaşatmasın bir daha dua edin nolur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…