Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim bencede ovu olmasada olur bugün . Ben bı tane kullandım 5 tane daha duruyo belki gelen ay yaparimmm

Zaten koyuydu ne diye yapıp bitirıyosun ilişki oldu zaten dedi haklı da illa içim rahat edecek görcem görmeden olmuyo

Hayırlısı olsun hakkımız da umarım kosup döllerler rabbim nasip etsin daha da bekletmesin diyim amin zor işler bu işler

Canım senin geçen ayda böyleydi sanki degilmi
Evet canım gecen ay ki bu kadar da degıldi ama progesteron baktırmıstım yumurtlamam olmustu gecen ay taktım ya ondan ama demiştim size yumurtladım diye arastırdım cunku her kesin oyle cıkcak diye bi sart yok suan zaten Kasım agrısından ölüyorum ne oluyo içerde bilemiyorum sol kasık yine

Catloyodir canım . Yarın siliklesir ozamn

Benim sadece göbek deliği etrafında var acı onun haricinde biseyim yokk. Onuda saymıyorum çünkü her ay oluyo o

Üstteki sabah altta ki aksam aksam sanki daha mı koyu E Emine1990 valla sol tarafı cok görmek isterdim sanırım soldan yumurtluyorum agrıyo kasıgım acayip

Bu arada bi sey öğrendim kuruyan teste su damlatınca yeniden yeni yapmış gıbı tazelenıyo sımdı denedim kızarıyo kuruyan yeri bilmeyen belki dener

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…