Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Virgo da mı kimyasal geçirdi
Evet canım kimyasalın üstüne sımdı hamileymiş kımyasaldan sonra kalmak daha kolay kimi görsem burda kimyasal gevıren saglıklı gebelik olması cok uzun sürmüyo o yızden uzulmesin olur 2 ay er yada geç diyorum cunku biliyorum üzüldü

Bende ekimde geçirmiştim ama kasım da kalamadım umarım bu ay kalırım

Kizlar bakın bugün bunu buldumm . Pik gördüğümüz gün yumurtlama günü değil yumurtlayacaginin belirtisiymis. Yani salınım yapılan gunmus. Siliklesmesi catladigini değil yumurtanın oluştuğunu gösteriyor ozamn degilmi. Bide siz okuyun ben doğrumu anladım bilemedim

Eklentiler

• Screenshot_20211213-212709.png
    185,8 KB · Görüntüleme: 31
Lh nim pik olmasından bı yada iki gün sonra yumurtlama oluyormus

O yüzden zaten 3 gün üst üste ilişki canım yarın da olabılır carsamba da olabilir iste 24 36 saat ona gırıyor

Lh nim pik olmasından bı yada iki gün sonra yumurtlama oluyormus
Kimisi tedaviyle kalıyo ya çatlatma iğnesi vurduruyolar doktor ilişki zamanını bugun durun yarın aksam yapın dıyolar genel de ondan işte ama bizim normal oldugu için 3 gün yapıyoruz ondan kaynaklı

O yüzden zaten 3 gün üst üste ilişki canım yarın da olabılır carsamba da olabilir iste 24 36 saat ona gırıyor
Benim akıntım çok yoğun oluyo. Bence o yüzden çok kısa sürede lh seviyem artiyo ve hemen pik görüyorum fakat yumurtlamam normal dongumde 13_14.gunu oluyo çünkü adetim 28 günde hiç sasmiyooo.

Kimisi tedaviyle kalıyo ya çatlatma iğnesi vurduruyolar doktor ilişki zamanını bugun durun yarın aksam yapın dıyolar genel de ondan işte ama bizim normal oldugu için 3 gün yapıyoruz ondan kaynaklı
Siliklesmesi çatlama anlamına gelmiyo ama lh seviyesin düştüğünü gosteriyo çünkü o gun yumurtladigin bile meçhul. Zaten bı sayfada okudum kadın dogumcu testle yumurtanın catladigini bilemezsiniz ancak folikul takibiyle ogrenilir demiş.

O dogru canım burda hep öyle diyolar çatlayıp catlamadıgını bılemeyiz ama yumurta salınmıs demek lh azalması en iyisi her zaman ultrason tabiki ama evde alternatif ovulasyon testi

Benim akıntım çok yoğun oluyo. Bence o yüzden çok kısa sürede lh seviyem artiyo ve hemen pik görüyorum fakat yumurtlamam normal dongumde 13_14.gunu oluyo çünkü adetim 28 günde hiç sasmiyooo.
12 13 de pik görüyorum genelde bu sefer 14 de gordum ama 28 gün adet oluyorum erken oldugunda baya ya 26 gün de yada 27 gün oluyorum iste yumurtaya göre ama genelde 28 sasmaz

Arkadaşlar size bir sorum olacak. Bugün bir akıntı farkettirmeden kendimde ip gibi uzuyor ve beyaz yumurtlama akıntısı olması imkansız gibi ? Daha 2 gün önce bitti adetim E Emine1990 OKYANUS302

12 13 de pik görüyorum genelde bu sefer 14 de gordum ama 28 gün adet oluyorum erken oldugunda baya ya 26 gün de yada 27 gün oluyorum iste yumurtaya göre ama genelde 28 sasmaz
Benim hiç değişmediği için ondan dddim 10.pik gördüğümde ozamn dört gün erken olmam lazım ama olmuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…