Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ne demek canım bisey olursa yaz bakıyorum ben genelde konusuruz
Yazarım canim sagolasin
Degısıyo o zaman yumurtlama zamanın döngüne göre zaten benim ilk defa 14 gün koyuyu gordum genelde 12 13 gün koyu olurdu testlerim
Galiba değişiyor bazen akintidan anlıyorum ama işte yumurta çatladı mi vs onu bilemiyorum
Ovulasyonla daha iyi olur canım. Senin akıntım yokmu. Benim çok oluyo ordan biliyorumm
Oluyor canim ama her ay olmuyor işte akıntı olunca çatladı mi oluyordu
Bir keresinde denedim bu ovulasyonu ama hiç bu şekilde koyuluk görmemiştim canim
Hadi bakalimmm canım ins güzel sonuçlarda alirsin
Hepimiz bu ay güzel haberler alırız insallah canim

Canım akıntı olunca yumurtlama başlamış oluyo

İnsallah emeklerimizin karsılıgını alırız bu ay artık 3 aydır iflahım kurudu biseyler yapcam diye cabalamaktan

İnsallah emeklerimizin karsılıgını alırız bu ay artık 3 aydır iflahım kurudu biseyler yapcam diye cabalamaktan
Amin inşallah canjm 5 aydır deniyorum hic doktora gitmedim artık bir sorun mu var acaba demekten alamıyorum kendimi

Amin inşallah canjm 5 aydır deniyorum hic doktora gitmedim artık bir sorun mu var acaba demekten alamıyorum kendimi
Keske öncesinde gitseydin canım ben rutin giderim oglumdan önce de gitmiştim hem simir aldırmıyorum hem yumurtalık Lara rahme baktırıyorum hormonlara da sonra Salıyorum ben tsh için ilaç kullanıyorum onun dısında bi sey yok ama bi git içinin rahat etmesi bakımından da hem kontrol yani folik asit kullanıyo musun onda da 3 ayım ek bide incir suyu içiyorum eşime de keciboynuzu suyu ve pekmezi yediriyorum her gun bitter muz ceviz bir de E vitamini içiriyorum ek baska da bi sey yapmıyorum artık ne yapım

Bende ovülasyona başladım hayırlısı

Eklentiler

• 4BA0867B-40AA-46CA-B65B-0CA1B96BCE9E.jpeg
    118,9 KB · Görüntüleme: 30
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…