Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canimmm bekle günün var daha belki cimar ümitsiz olma streste yapma.zaten çok yeni daha bu testinde göremedim bide aydınlık bı ortamda yap. Ama sıkıntı yapma canimmm.
Bakalım bekleyeceğim ama rahatsız oluyorum çalışırken zorlanıyorum. Acaba covid mi oldum

Çok teşekkür ederim canım benim sağol inşallah sen de hamilesindir Evet canım valla ümidi kesmiştim istemiyodum çıktı inşallah hanileyimdir de boşa ümitlenmm kan vericem aksam acilden verebilirmiym ki ?

Ona bende dedim daha da yapmayacam yeter artık diyodu bakamadı da buraya sabah atmıs 7 de
Valla öyle görünce yorumlayın diye attım çok heyecanlandım işe gitmeden attım size yapmıcm diyodum bidee ümidi kesmiştm eşime doğum günü sürpiriz olsun artık ayın onnda ama daha çok var biliyoda bat tarihini gelmeyince sorar

Adetim gecsin öyle versem mi yoksa hemen mi verym bilemedim canım
CıKaR canım belli gevmiş idrara cunku
Çok teşekkür ederim canım benim sağol inşallah sen de hamilesindir Evet canım valla ümidi kesmiştim istemiyodum çıktı inşallah hanileyimdir de boşa ümitlenmm kan vericem aksam acilden verebilirmiym ki ?
Ver canım aksam kan sonucunu buraya da yaz unutma yarın bi daha yapcam gebelik ben de ama senle aynıydık biz olsa bugun cıkardı bu lh testleri bi benimle oynadı bu ay inan cok sevindim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…