Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
CıKaR canım belli gevmiş idrara cunku

Ver canım aksam kan sonucunu buraya da yaz unutma yarın bi daha yapcam gebelik ben de ama senle aynıydık biz olsa bugun cıkardı bu lh testleri bi benimle oynadı bu ay 😂 inan cok sevindim
Ne dicem ki adetim geçti gebelik şüphem var kan vermek istiyorum mu diyeyim

CıKaR canım belli gevmiş idrara cunku

Ver canım aksam kan sonucunu buraya da yaz unutma yarın bi daha yapcam gebelik ben de ama senle aynıydık biz olsa bugun cıkardı bu lh testleri bi benimle oynadı bu ay 😂 inan cok sevindim
İnşallah sizde görcnz ikinci çizgiyi canım inanıyorum 🥰

Evet doğru diyosun canım 😃 ama gidemicm şimdi tek basıma acilde yaparlarmı onu da bilmiyom bilsem tek bile giderm eşim olmadan sürprz yapıcm bilmesn
Aynen öyle adetim gecikti diyceksin beta baktrmak istiyorum alırlar hemen adam senden beter gırcek soka 😂

İnşallah sizde görcnz ikinci çizgiyi canım inanıyorum 🥰
Hayırlısı olsun canım valla senle aynıydı ama yumurtlama ne zmandı senin olsaydı cıkardı bugun benim de zannetmiyorum oldugunu bian once olayım da bitsin diye gözlüyorum suan benim 15 Kasım yumrtlama 16 sı catlama olmus

Hayırlısı olsun canım valla senle aynıydı ama yumurtlama ne zmandı senin olsaydı cıkardı bugun benim de zannetmiyorum oldugunu bian once olayım da bitsin diye gözlüyorum suan benim 15 Kasım yumrtlama 16 sı catlama olmus
Evet aynıydık inşallah sende de vardır kuzum benim 16-17 pikti 18 silikti 18 yumurtlama oluyo yani

Evet aynıydık inşallah sende de vardır kuzum benim 16-17 pikti 18 silikti 18 yumurtlama oluyo yani
Benden sonra olmus bide senin yumrtlama olsaydı ben de de cıkardı suan ümidim kesildi iyice sanmıyorum oldugunu yarın sabah bi daha bakarım hcg ye nasip kısmet iste belli olmuyo bu işler

Benden sonra olmus bide senin yumrtlama olsaydı ben de de cıkardı suan ümidim kesildi iyice sanmıyorum oldugunu yarın sabah bi daha bakarım hcg ye nasip kısmet iste belli olmuyo bu işler
tabiki canım belki suan var belli olmaz ki bu işler ben adet olcam dedim ne çıktı test yapmasam adeti bekliyodum hala bi daha da denemiyodum tam ümidimi kestim yoruldum dedim ne oldu çok dua ettim her ezan vakti ezanda kabul oluyomuş öyle duymuştum 😊

Yarın yap test bugün yaptın demi gebelik
Yaptım canım bi sey yoktu cok da beklemedim baktım yok attım yarın bide ilk idrarla yapayım bugun ikinciydi ama olsa da cıkardı yani nasip işte bu işler herkezin vakti zamanı var

tabiki canım belki suan var belli olmaz ki bu işler ben adet olcam dedim ne çıktı test yapmasam adeti bekliyodum hala bi daha da denemiyodum tam ümidimi kestim yoruldum dedim ne oldu çok dua ettim her ezan vakti ezanda kabul oluyomuş öyle duymuştum 😊
Elinde varsa ovulasyon yapsana bi beni kanser etti bu ya

Perşembe normal doktora gidicem yada cuma günü kocam evde olduğu için işe gitti sanacak oma çaktırmamam lazım
Degerin o zamana katlar istersen öbür pazartesi direk kadın doguma git keseye bakar bundan sonra ki telas kese görme içinde bebek görme kalp atışı duyma 😂😅 artık Boyle gidecek evre ama su var ki anne karnına dusene kadar sonrası su gıbı gecıyo ta ki cocuk dogana kadar dogdu mu bi buyuse dıyosun 😅 sonra bi bakmışsın buyumus hadi kardes telas bastan basla 😅😂🤗

X