Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
IMG_20211129_103951.jpg

Adet olmadan önce de lh artıyo bence benim de koyulasıyodu bunu demin yaptım o günki gıbı koyu cıkmadı mesela bence aslı Aslı hcg yap varsa vardır zaten yoksa yoktur kanda da baktırmıssın sen cıkmamıs oyle okudum bi yazında yanlış mı gordum sen miydin degıl miydin bilmiyorum 🤗

Benim testimi gördünüz mü aklım çok karışık. O kadar sğrım var ki merdiven bile çıkamıyorum ders anlatamıyorum midem çok kötü
Canimmm bekle günün var daha belki cimar ümitsiz olma streste yapma.zaten çok yeni daha bu testinde göremedim bide aydınlık bı ortamda yap. Ama sıkıntı yapma canimmm.

Lh Boyle bunu sırf senin için yaptım ümitlendim bende kızarınca sonra cıkmadı bugun HCG de bu demin yaptım bu lh önceki yaptığım koyu cıkmıstı
IMG_20211129_104322.jpg

Eki Görüntüle 2960803
Adet olmadan önce de lh artıyo bence benim de koyulasıyodu bunu demin yaptım o günki gıbı koyu cıkmadı mesela bence aslı Aslı hcg yap varsa vardır zaten yoksa yoktur kanda da baktırmıssın sen cıkmamıs oyle okudum bi yazında yanlış mı gordum sen miydin degıl miydin bilmiyorum 🤗
Canım dur bakalim daha var gununnnbeklicez ins olmustur

Canım dur bakalim daha var gununnnbeklicez ins olmustur
Sanmıyorum artık ne varsa oldu ama bikiyo musun oyle istediğim için mi bilmiyorum dün yanıyordum sabah sıtma tuttu akıntı hala var ama test negatif bugun dedim varsa vardır yok yani aralıga devam ben de esime evikap aldırayım barı insallah bian once olurum bitsin de önümüze bakalım 🥰🤗

Sanmıyorum artık ne varsa oldu ama bikiyo musun oyle istediğim için mi bilmiyorum dün yanıyordum sabah sıtma tuttu akıntı hala var ama test negatif bugun dedim varsa vardır yok yani aralıga devam ben de esime evikap aldırayım barı insallah bian once olurum bitsin de önümüze bakalım 🥰🤗
Olsun canimm ovulasyons güvenmek yok. Belirtilerde güvenmiyorum artık HCG de varsa cikiyo. Ben öyleyim artık canimm

X