Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çalışıyorum devamlı giremiyorum ya canım ondan takip ediyorum etmeye çalışıyorum artık. Akşam 8 de yapıyodum gece vardiyasındaym sabahtan 11:30 gibi yapıyorum bugünden itibaren bakalm yarın ne çıkcak bugün koyuydu dünkünlere göre yada saat farkındanmi bilmiyorum yarın belli olcak 😊 sen ne yaptın 😊
İyi canım erken yumurtladim ben bu ay . Cizginde koyuydu bekliyorum Catlamadan sonraki bu yedinci günüm bugun

Kızlar benim iki günkü sonuclar iki günüde denedik inşallah tutar 😊

Eklentiler

• 1814EAC5-3909-40EB-9174-435EE38586B4.jpeg
    1814EAC5-3909-40EB-9174-435EE38586B4.jpeg
    51,2 KB · Görüntüleme: 32
Sımdı cıktım doktordan rahim duvarım kalınlasmıs progesteron istedi insallah döllenmE olmustur 🥰🤲 hakkımız da hayırlısı

Kalınlaşınca ne oluyo ki
Rahim duvarı kalınlasınca bebek tutunuyo canım progesteron hormonu bakacak yumurtam catlamış mı dedim baktı baya anlayamadı tam 15 gün olunca bide ama rahim duvarın kalınlasmıs baya dedi artık kısmet ben bugün de yapcam gerisi Allah dan 🤗

Yumurta sıvısı ile ilgil bişeyler dedi mi sıvı birikimi var olmuş vs
Yok canım baya baktı da anlamadı büyük ihtimal pazartesi günü yumurtlama oldu ye düşünüyorum ovulasyon testim koyuydu ama biz cumartesi yaptık pazar durdur pazartesi sabah yaptık salı aksam yaptım bugun 15 günüm doktor da zorla konusan tipler olur ya öyleydi

Yok canım baya baktı da anlamadı büyük ihtimal pazartesi günü yumurtlama oldu ye düşünüyorum ovulasyon testim koyuydu ama biz cumartesi yaptık pazar durdur pazartesi sabah yaptık salı aksam yaptım bugun 15 günüm doktor da zorla konusan tipler olur ya öyleydi
Olsun cnm sen ferah tut kendini

Hiç sevmem öle Doktorlari malsef oluyor
Öyle halbu ki sırf ondan gittim yani hem sonuc baksın hem yumurtlama olayına baksın diye tmm gec dedi gectim alttan bakacak sandım karından baktı baktı anlamadı kalınlasmıs baya 9 dedi progesteron bakalım dedi yumrtlama olayı dedim bi sey demedi onu da zorla dedim zaten

X