Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim dün pikti bugun de Boyle bugun yarın bence önemli sonrası Allah buyuk bekleyip gorcez
IMG_20211116_153356.jpg

Sen değerlendir canim. Dunkuyle bugünkü arasında çok fark yok gibi bence yarında test yap ins olurrr tutar
Koyu olan dünki üstteki ikisi bugun yaptıklarım suan oyle bekliyorum anca oldu ilişki bakayım buraya bi dedim umutsuz olma

Meraba canım bugün benimde alltaki gibiydi dün gece yaptık bugün yapcam bakalım yarın daha da koyulaşır belki çatlayınca daha mı koyu oluyo yoksa catlamadan önce mi koyulaşıyor
Nerlerdesin canım bayadir gozukmuyodun..naptın yumurta takibini

İnşallah canım kaç senedir istyordun tedavi mi gördün kendiliğinden mi ugraisyorsun cnm

6 7 aydır istiyorum kuzum tedavi görmedim henüz bir sıkıntımız yok tekrarlayan düşüğüm var rahim filminde herhangi bir sıkıntı çıkmadı genetik verdik onu bekliyoruz o çıkana kadar tekrar denemelere başlayabilirsiniz dedi doktorum bu ayda ovulasyonla takip yaptım ve beklemedeyim geçen ay da ovulasyonla ilk denememdi hamile kaldım ancak değerim fazla yükselemeden kanla düştü kimyasal diyor arkadaşlarımın çoğu ama ne kadar doğru bilmiyorum hakkımızda hayırlısı olsunHoppa

6 7 aydır istiyorum kuzum tedavi görmedim henüz bir sıkıntımız yok tekrarlayan düşüğüm var rahim filminde herhangi bir sıkıntı çıkmadı genetik verdik onu bekliyoruz o çıkana kadar tekrar denemelere başlayabilirsiniz dedi doktorum bu ayda ovulasyonla takip yaptım ve beklemedeyim geçen ay da ovulasyonla ilk denememdi hamile kaldım ancak değerim fazla yükselemeden kanla düştü kimyasal diyor arkadaşlarımın çoğu ama ne kadar doğru bilmiyorum hakkımızda hayırlısı olsunHoppa
Kimyasal canm adet görmek hamile olunca kimyasal yaşıyor çoğumuz allahimmh hayırlısını nasip etsin inşallah 🤲😍 bu sefer sağlıcakla gelsin

X