Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Öyle halbu ki sırf ondan gittim yani hem sonuc baksın hem yumurtlama olayına baksın diye tmm gec dedi gectim alttan bakacak sandım karından baktı baktı anlamadı kalınlasmıs baya 9 dedi progesteron bakalım dedi yumrtlama olayı dedim bi sey demedi onu da zorla dedim zaten
Herşeyi sen sircan sonra laf etmezler soruyoruz diye 🤦

Aynen o kadarına sükrettim zaten sormadım daha da cıktım kan verdim yarın cıkacak sonuc dedi kan alan adam da ben bılmıyodum 5 ve üzeri olunca yumurtlama oldugunu merakla bekliycem sımdı insallah olmustur hayırlısı olsun
Beş gbi e nabiza bak cnm hadi inşallah bana mutlaka haber ver merakla bekliyorum

IMG_20211117_154128.jpg

Bencede yumurtlama oldu ama bazen test daha iyi garanti oluyor ona göre hesaplama yaprsin

Etiket yap canım bekliyorum sabırsızlıkla bak adetin 21 günü de ver cnm
21 günü ne oluyo onu da bilmiyorum valla eşim evde ben gotureyim seni hem sonuc göster hem yumurtana bakar dedi diye gittim oyle yarın da evdeymiş yine sonuc için gideriz kendi sevdiğim doktor yoktu o musmulaya kaldım 🙄 agzında bant var sanki cımbızla yine iyi o kadar diyebildim esim niye kan istedi diyo cok anladım ya dedim sonra cıkınca kan alana sordum artık ne istedi diye dusun 😅

21 günü ne oluyo onu da bilmiyorum valla eşim evde ben gotureyim seni hem sonuc göster hem yumurtana bakar dedi diye gittim oyle yarın da evdeymiş yine sonuc için gideriz kendi sevdiğim doktor yoktu o musmulaya kaldım 🙄 agzında bant var sanki cımbızla yine iyi o kadar diyebildim esim niye kan istedi diyo cok anladım ya dedim sonra cıkınca kan alana sordum artık ne istedi diye dusun 😅
Aman Valahi gıcık oluyorum yaa

X