Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Olmuştur canım görmedi mi doktor catladigini
Canım anlamadı işte olup olmadığını o yüzden progesteron hormonuna bakalım dedi ama rahim duvarın kalınlasmıs baya dedi yani oldu ki kalınlasti zaten döllenme olduysa tutunsun diye kalınlasıyo ya rahim bilmiyom artık hayırlısı sonuc da cıkmamıs daha bakıyorum ara ara olan yumurtalarım suan kucukmüş oyle dedi gozuken zaten alttan bakmadı karnımdan baktı hayırlısı olsun hakkımız da

Aman Valahi gıcık oluyorum yaa
Ben de sinir oluyorum o tiplere bi sey demeye korkuyo insan iki laf etmiyorlar agzının içinden içinden ama mecbur gidiyoruz iste ben yapma evresinde devlet hastanesi ne kontrollerimi testlerini yaptırıyorum hamile kaldıktan sonra özele gıdıyorum özel de doguruyorum ( sanki cok dogurdum ilkdi zaten oglum ) sımdı ikinciyi iste sen hangi ildensin var mı cocugun ilk mi istiyorsun

Ben de sinir oluyorum o tiplere bi sey demeye korkuyo insan iki laf etmiyorlar agzının içinden içinden ama mecbur gidiyoruz iste ben yapma evresinde devlet hastanesi ne kontrollerimi testlerini yaptırıyorum hamile kaldıktan sonra özele gıdıyorum özel de doguruyorum ( sanki cok dogurdum ilkdi zaten oglum ) sımdı ikinciyi iste sen hangi ildensin var mı cocugun ilk mi istiyorsun
Canım ben izmirdeyim 9 yıldır istyoruz nasipse ne zman 🤲🤗

Evet arkadaşlar 2021 EKİM ayında inşallah hepimiz gene kalacaz buyrun gelinnn bana yaş ve bat sat tarihlerinizi yazarsanız ve ne kadardır istediğinizi yazarsanız liste oluşturucam ben inanıyorum bu ay bebislenicezzzz🤰🤱🤰🤱🤰🤱🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿
�����������������������������
Evet arkadaşlar 2021 EKİM ayında inşallah hepimiz gene kalacaz buyrun gelinnn bana yaş ve bat sat tarihlerinizi yazarsanız ve ne kadardır istediğinizi yazarsanız liste oluşturucam ben inanıyorum bu ay bebislenicezzzz🤰🤱🤰🤱🤰🤱🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿
�����������������������������
allah gönlüne göre verir inşallah canım

İnsallah nasip eder rabbim sana da bütün bekleyenlere de bu sürec de doktora falan gıtmıssınızdir insallah rabbim nasip etsin 🤲 aşılama yada tüp bebek falan denemedim mi 9 yıl uzun bi süre
Yo canım asilama içi n başlayacaktım ama rahim Uygun değildi sıkıntılar girdi ayrıldık 4 ay ayrı kaldı k şimdi yeni barıştık bir süre tedai istemiyorum

İnsallah nasip eder rabbim sana da bütün bekleyenlere de bu sürec de doktora falan gıtmıssınızdir insallah rabbim nasip etsin 🤲 aşılama yada tüp bebek falan denemedim mi 9 yıl uzun bi süre
Dört kez catlaa iğnesi oldum ama faydası olmadı malasef 🥺 Allah razı olsun inşallah

Yo canım asilama içi n başlayacaktım ama rahim Uygun değildi sıkıntılar girdi ayrıldık 4 ay ayrı kaldı k şimdi yeni barıştık bir süre tedai istemiyorum
Hayırlısı olsun canını sıkma hiç bi sey için herseyin hayırlısı olsun iyice oturt her seyi kafanda öyle olsun cocuk önemli olsun diye yapılmaz tabi

IMG_20211115_165750.jpg
bu pazartesi günü ovalasyon testim sonra siliklesti zaten

X