Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok canım ayrı içmiyorum Ki incirle havuc kaynatıp ılımaya yakın birlestiriyorum oyle içiyorum bugun ve yarın benim olur yapsam da yapmasam da gelirse olur gelmezse yapacak bi sey yok
İns gelir canimm..bende gelen ay baslicam bu dediğin kurlere esimede günlük ceviz muz fındık yedircem. Belki sperm sayısı düşüktür. Bu aydan umudun yok çatlama zamanı değerlendirdik ama üçüncü günü yapmadık o yüzden emin değilim.cocuk duzelsimde onlara başlıcaz

😀😀😀Hadi gözün aydinnn. Seni gördüğüme hiç bu kadar sevinmiştim de canimmmm😀hadi bakslimm ins meyvesiniede yersiniz bu ay

Bı çocuk yapacaz valla nelerle ugrasiyoz.ne planlar yapiyoz Ne zormussss😀
Sorma ya valla şaka gibi geldi gelmedi inan gece uyuyamadım sitresinden onca sey yaptım zaten ben ugrasınca illa bi sey olur dedim sabah dan beri gelcek misin işiniz bitti mi aradım bi de bakmadı watsap dan taviz ettim adamı 😅

Sorma ya valla şaka gibi geldi gelmedi inan gece uyuyamadım sitresinden onca sey yaptım zaten ben ugrasınca illa bi sey olur dedim sabah dan beri gelcek misin işiniz bitti mi aradım bi de bakmadı watsap dan taviz ettim adamı 😅
Gözün aydın kuzum haydi kolay geldin size:KK70:

IMG_20211116_140532.jpg

Bu bugün ki bence dün yumurtladım sizce

Eklentiler

• IMG_20211116_141031.jpg
    IMG_20211116_141031.jpg
    98,6 KB · Görüntüleme: 21
X