Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sorma ya valla şaka gibi geldi gelmedi inan gece uyuyamadım sitresinden onca sey yaptım zaten ben ugrasınca illa bi sey olur dedim sabah dan beri gelcek misin işiniz bitti mi aradım bi de bakmadı watsap dan taviz ettim adamı 😅
😀😀Gelmezse başına geleceklerden korkmuştur bellki 😀 iyi oldu canım sevindik testin nasıl cikti

Ama diğeri gibi koyu değil daha da koyu değil yani yumurtlama olarak sayılmıyor bu benimde testim biri böyle olmuştu ebru abla devam et yumurtlama değil bu demişti
Benimki t çok kötüydü mesela. Bu şekilde olunca yumurtlama olmamış mı oluyo. Ama bugünde silik cikmis

Benimki böyleydi.

Eklentiler

• IMG_20211110_165531.jpg
    IMG_20211110_165531.jpg
    84,9 KB · Görüntüleme: 26
Benimki t çok kötüydü mesela. Bu şekilde olunca yumurtlama olmamış mı oluyo. Ama bugünde silik cikmis
Ben ebru ablanın söylediğimi söyledim kuzum aynı böyleydi benimde ama yumurtlama değil devam et demişti yine okyanus bugünü değerlendirsin ama adete kadar test yapmaya devam etmeli bence

Ben ebru ablanın söylediğimi söyledim kuzum aynı böyleydi benimde ama yumurtlama değil devam et demişti yine okyanus bugünü değerlendirsin ama adete kadar test yapmaya devam etmeli bence
Yumurta çok büyümeden çatlamış olabilir mi acaba. Tam olgunlasmadan

İlla cok koyu cıkcak ye bi sey yok kızlar iki pembe cızgi de pozitif oldugunu gösterir iki farklı örnek atmışlar nette benim dün pikti bence birazdan bi daha yapcam sıvı almadım bekliyorum idrar gelsin diye 😂 duşumu aldım dua mı ettim eşim uyuyo biraz ben de uzancam test işini halledeyim uyanınca artık degerlendirme yaparız

İlla cok koyu cıkcak ye bi sey yok kızlar iki pembe cızgi de pozitif oldugunu gösterir iki farklı örnek atmışlar nette benim dün pikti bence birazdan bi daha yapcam sıvı almadım bekliyorum idrar gelsin diye 😂 duşumu aldım dua mı ettim eşim uyuyo biraz ben de uzancam test işini halledeyim uyanınca artık degerlendirme yaparız
😀ins canimm.zatwn bugün kesin degerlendir işini şansa bırakma bı iki gün daha yap bakalım durumuna göre devam edersin

X