Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar doktor adetin 21. Gunu progesteronuma baktirmami soyledi. Kac olursa catlamis oluyo, bilginiz var mi ?

Biz bı yıl kendimiz denedik olmadı doktora başladık klomen femara iğne falan filan hepsini denedim olmadı eşimde görevinden ötürü evde olamıyor bı ay var bı ay yok böyle uzun bir süreç geçti bıktık tam ara verecekken en son ki klomenimde hamile kaldım dış gebelik oldu tüpte sıkışıp kalmış ameliyat ile aldılar 4 ay ara verdim sonra yine doktorum hamile kalabiliuorsun deyip klomenle başlattı yumurtaların durumuna baktık ama rezerv çok az dedi o ay da olmadı sonra gonalf ve çatlatma iğnesi ne geçtik bu ay yumurtam gelişti çatladı tuttuysaa ne ala bir umut bekliyoruz yapmadığım kür kullanmadığım ilaç kalmadı nasip iste umarım sizinki de uzun sürmez nasip olur da birlikte seviniriz klomenle gelişiyor yani moralinizi yüksek tutun

Kizlar doktor adetin 21. Gunu progesteronuma baktirmami soyledi. Kac olursa catlamis oluyo, bilginiz var mi ?
5 ve üzeri çatlamış oluyor 10 ve üzerinde de kaliteli bir yumurta görmüş oluyoruz demişti benim doktorum

çok geçmiş olsun öncelikle ama bu ay güzel haberler alacaksınız ben inanıyorum
güzel haberlerinizi bekliyorum

5 ve üzeri çatlamış oluyor 10 ve üzerinde de kaliteli bir yumurta görmüş oluyoruz demişti benim doktorum

25,91 çıktı. Doktoruma yazdım ama daha cevap alamadim. Sizin doktora göre çatlamış. Ay hadi insallah. Gebelik olmasa bile sevindirici benim icin, daha onceki tadavimde hic catlamamisti.

Arkadaşlar merhaba 30 yaşındayım 2.5 aydır deniyoruz 1 Ekim regl ilk günüm olması gerekiyordu takvime göre ancak henuz regl olmadım bu sabah test yaptım negatif çıktı test için erken miydi acaba?

Canım biraz bekle istersen benim 6 gün gecikti hala gitmedim kan vermedim ama testlerde negatifim hep. Ama istersen o eczanedeki testlerden bir yaptır derim insanın içinde kalıyo
Aynen biraz belliyim bari o zaman belki Dr adet olurum nasip ama inşallah bebişlerimiz vardırSenin 14 gün sonra çıkar belki ilk kanda sonra idrar çıkıyo doğru sonuçlar

Günaydın kuzum en güzel doğru kararı vermişsin canım kafan az rahatlasın iyi gelir ikinize de hakkında hayırlısı olsun canım
Sağol canım görev gibi oluyor strese giriyoruz en iyisi böyle bence inşallah bebislenicez
Kızlar benim regl gecikmişti bat 29 du bugün regl oldum şimdi bat kasımda görünüyor artık beni listeden çıkartacak mıyız ?
Hayır tabiki cikarmiycaz bu liste uğurlu gelicek sana inanıyorum kuzummmmm
Ekliyim canım
merhaba

umarım güzel haber alır herkes bu ay
maibu benide eklermisin sat 2 ekim bat 28 ekim yaş 33 9 aydır deniyoruz.
Inşallah pozitifi görücez hepimiz ekliyim kuzum
Yonca ben adet oldum..sen naptin canim
Kuzum üzüldüm ya ama allah geciktiriyorsa guzellestiriyordur inşallah obur ay pozitif gorucez
Yeni gördüm etiketi :) benim bat 6 Ekim bekliyorum
Haydi bakalim.cift çizgi görücez insallah

Benim yeni tarihler Sat 4 ekim Bat 2 kasım canım güncelleyebilir misin??

Aynen biraz belliyim bari o zaman belki Dr adet olurum nasip ama inşallah bebişlerimiz vardırSenin 14 gün sonra çıkar belki ilk kanda sonra idrar çıkıyo doğru sonuçlar
Aynen bakalım yinede merak ediyorum çarşamba denicem şansımı inşallah dediğin gibi vardır bebişlerimizde bize tutumuştur

25,91 çıktı. Doktoruma yazdım ama daha cevap alamadim. Sizin doktora göre çatlamış. Ay hadi insallah. Gebelik olmasa bile sevindirici benim icin, daha onceki tadavimde hic catlamamisti.
Evet kaliteli bir yumurtlama olmuş çok sevindim disgebelik yaşadığım hamilelik te o ay progesteron değerim 17 idi ilk defa 0 dan yüksekti cildirmistik sevinç ten umarım nasip olurda devamı gelir güzel bir bebisiniz olur

Kızlar instagramda yada internette benim gibi sorun yaşayan varmı

Insallah nasip canim, umitlenmek istemiyorum ben yine de..

Merhabalar bende 26 yaşındayım pcoluyum bat 17 Ekim listeye eklermisiniz benide

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…