Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım bu markanın genelde yapıp bırakınca kuruma cizgisi oluyo baska marka yap bide oyle bak derim

T bölgesi senin testin canım c den yani kontrol cizgısınden koyu cıkmıs bugun kesinlikle birlikte olun

Havuc direk de yiyebilirsin istersen katı meyve sıkacağı varsa onla sıkıp ciğ suyunu da içebilirsin yada huvucu uzunlamasına kes 2 su bardağı suda kaynat suyunu iç hepsi olur 🥰
O zaman kesinlikle kuruma çizgisi bu 😐😐 ne diyeyim nasıp 😉😉

İns canimmm.seninde olur üç dirt kadar görürsün heralde.benim erken oldu dorduncu teste koyulasti
Ben de bekliyorum bakalım erken olur ınsallah esim gidecek pazartesi salı eve gelir mi bilmiyorum canım sıkıldı
canım doktor 36 saat dedi ama 12 saat diyende var bugün değerlendirilmeli mi acaba vurulduktan 12 saat sonrası yani
Bence 3 gün yap esin de sorun yoksa

Tuhh kötü olmuş tam yumurtlama gününde. Gitmese iyiymisti.belki ozamans kadar yumurtlarsin canimm
Dün akıntı basladı biz de gece degerlendirdik bi saat o sekil de durdum bu sefer sırf içimde kalsın spermler diye yastık bile koysan beline düz oldugu zaman cogu dışarı geri geliyo tuvalete de gitmedim bu sefer onlara da dikkat ediyorum hemen de yıkanmıyorum Allah affetsin her seyi dusundum bu sefer 😅

Himm benimki çikolata kistiydi canım.7cmfi ilaçla geçti şükür .seninkinin tedavisi yokmu
Vardır illaki ben geçen sene gebelik geçirdim sağlıklıydı biraz ağır kaldrımamla düşükle sonuçlandı daha sonra çatlatma iğnesi denendi olmadı geçen ay ovulasyonla tekte hamile kaldım ama kimyasalmış tekrar düştü doktorum tekrarlayan gebelik kaybı diyerek genetik teste yönlendirdi rahim filmi istedi filmimde herhangi bir sorun olmadığını söyledi denemeye devam edebilirsiniz dedi genetik trstlerin sonucunu bekliyoruz bu ay tekrar ovulasyon testiyle takip yaptım inşallah hamiş kalırım

Vardır illaki ben geçen sene gebelik geçirdim sağlıklıydı biraz ağır kaldrımamla düşükle sonuçlandı daha sonra çatlatma iğnesi denendi olmadı geçen ay ovulasyonla tekte hamile kaldım ama kimyasalmış tekrar düştü doktorum tekrarlayan gebelik kaybı diyerek genetik teste yönlendirdi rahim filmi istedi filmimde herhangi bir sorun olmadığını söyledi denemeye devam edebilirsiniz dedi genetik trstlerin sonucunu bekliyoruz bu ay tekrar ovulasyon testiyle takip yaptım inşallah hamiş kalırım
İnsallah canım rabbim hepimize nasip etsin 🤲 bilmeden mi kaldırdın agır bi sey yani hamile olduğunu bilmiyo muydun

İnsallah canım rabbim hepimize nasip etsin 🤲 bilmeden mi kaldırdın agır bi sey yani hamile olduğunu bilmiyo muydun
Ben gurbetteyim ailemden uzakta eşimden başka kimsem yok hamile olduğumu öğrenmeden önce baya bi evimi falan temizlemiştim daha sonra öğrendiğimde basıl olsa o kadar işe birşey olmadı şimdi de olmaz inşallah şunun da bi yerini değiltireyim derken cahilliğime geldi akşama kanamam oldu dah sonra kürtaj oldum

Dün akıntı basladı biz de gece degerlendirdik bi saat o sekil de durdum bu sefer sırf içimde kalsın spermler diye yastık bile koysan beline düz oldugu zaman cogu dışarı geri geliyo tuvalete de gitmedim bu sefer onlara da dikkat ediyorum hemen de yıkanmıyorum Allah affetsin her seyi dusundum bu sefer 😅
😀😀Aynı şeyleri bende yaptimmmm😀😀 öncesinde yikandim eşim kızıyor sonrasında yikansana diye . Yokkk dedim bu aefer böyle olcak..yattım kalkmadim . Tuvalete gitmedimmm. Aynı şeyleri yapmisizzz 😀😀

İns canimm bu ay olur. En azından hamile kalıyorsun. Tutunmasini saglicak şeyler ye bakalım biraz belki etkisi olur canimm.be de AVakodaya baslicam yumurta catlasinda

İns canimm bu ay olur. En azından hamile kalıyorsun. Tutunmasini saglicak şeyler ye bakalım biraz belki etkisi olur canimm.be de AVakodaya baslicam yumurta catlasinda
Ya avakado eşim almış gelmiş tutunmasına yardımcı oluyormuşta ben yiyemiyorum midem kalkıyor kokusunu aldığımda kokusunu anlamadan nasıl yiyebilirim bilmiyorum:olamaz:

Ya avakado eşim almış gelmiş tutunmasına yardımcı oluyormuşta ben yiyemiyorum midem kalkıyor kokusunu aldığımda kokusunu anlamadan nasıl yiyebilirim bilmiyorum:olamaz:
Avakoado iyice olmuş olacak. Çatalla güzelce ez.sarimsak yağ limon tuz at canım.kokusu olmaz belki. Ben öyle yapıp yiyorum. Bide forumdaki başka kizlar muz sütle karıştırıp meyve suyu gibi iciyilardi

İki gün önce yemiştim Dün yemedim ama bugün baslicam AVakodaya . Yuumrta catlarsa ek takviye olsun diye

Evvet olur ozamn canimm..bakalım bugün nasıl çıkacak testler
Aynen bekliyorum merakla
😀😀Aynı şeyleri bende yaptimmmm😀😀 öncesinde yikandim eşim kızıyor sonrasında yikansana diye . Yokkk dedim bu aefer böyle olcak..yattım kalkmadim . Tuvalete gitmedimmm. Aynı şeyleri yapmisizzz 😀😀
Ne yapalım artık garanti bu ay olsun düşüncesi olunca 🥰😅 insallah olur sonrası yıkanınca gıdıyo iste oyle de olmuyo ben de uyumusum ta 4 .30 da kalktım tuvalete gittim gıyındım geri yattım valla 😅

Aynen bekliyorum merakla

Ne yapalım artık garanti bu ay olsun düşüncesi olunca 🥰😅 insallah olur sonrası yıkanınca gıdıyo iste oyle de olmuyo ben de uyumusum ta 4 .30 da kalktım tuvalete gittim gıyındım geri yattım valla 😅
😀😀 Hayırlısı canimmm..biz çalışalım ins olurr bu ayda. Avakado yada baslicam Yumurta catlasinda

X