Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ne bilim anlamadım uykudan kalktım acale yaptım ilki bozuk cıktı attım ikici de kayık cıktı neyse dedim bi daha yapmadım zaten belli diye

Aynen canım yaklastı mı 3 gün kalada yapsan cıkar
İns canım. Oluruz bu ay. Boşver stres yapma akıntım varmı . Yumurtlama belirtin

Yaa birde o sıkıntı var değil mi göreve falan mı gidicek kaç gün bugün adetin biteli ?
Aynen canım pazartesi salı yok gitmeden sabah dan kalkarım pazartesi için öyle dusundum 😂 ne yapım ay bosa gıtmesin bari insallah gitmeden olur da yumurtlama işim
İns canım. Oluruz bu ay. Boşver stres yapma akıntım varmı . Yumurtlama belirtin
Var canım dünden beri beyaz seffaf akıntı ben dün ondan ilişki yasadım bugun duralım dedim

Aynen canım pazartesi salı yok gitmeden sabah dan kalkarım pazartesi için öyle dusundum 😂 ne yapım ay bosa gıtmesin bari insallah gitmeden olur da yumurtlama işim

Var canım dünden beri beyaz seffaf akıntı ben dün ondan ilişki yasadım bugun duralım dedim
Akıntın başladıysa yumurtlama yakındır demektir :KK6:

Benimde akıntım in dördüncü günü oldu. Canım Pzt yetişir seninkide 😀

Dun iliskiden sonra baya bı kasiklarim ağrıdı. Dün yumurta çatladı ya hemenn GeBelik belirtileri çıkmaya başladı.😀😀iyice psikolojinin bozuldu
Ovulasyon yapınca oyle bi sıkıntı var olcak psikolojisine sokuyo hemen vücudunu dinleme bosver gecen ay ben de cok dinledim aman de sal gitsin 🥰

Ovulasyon yapınca oyle bi sıkıntı var olcak psikolojisine sokuyo hemen vücudunu dinleme bosver gecen ay ben de cok dinledim aman de sal gitsin 🥰
Ovulasyon olmasa ben daha CMT Pzr beklicektim canimm. Şu an rahattım . Şimdi bakıp durucax artikk. Bide ben bugünde test yapcam mi canim

X