Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba, bende adet düzensizliğimden dolayı ovulasyon testi ile yumurtlama takip ediyorum. Geçen hafta pazartesi ovulasyon testinde eşit koyulukta çizgiyi yani yumurtlamıyı gördüm, değerlendirdik. Ovulasyon gününden 4 gün sonra perşembe günü kahverengi ve açık pembe lekelenmelerim oldu. Az olsada lekelenmeler hala devam ediyor. Ovulasyondan 4 gün sonra lekelenme şeklinde adet olan var mı aranızda?

Canını sıkmak istemem düşükleri okla gostermıs canım yapısı falan bozuk haraketlilik düşük ileri haraketlilik düşük takviye verir esinize

Canım yerlesme lekesi olabilir o. Adet değildir hakkında hayirlisi

Hiç öyle bısey yasamadım canım yerlesmedir belki

Canım yerlesme lekesi olabilir o. Adet değildir hakkında hayirlisi
İnşaAllah yerleşme kanamasıdır çünkü 3 yıldır bebeğimizin gelişini hayal edip bekliyoruz. Rabbim tüm isyeyenlere sağlıklı evlatlar versin inşallah. Yumurtlama 1 hafta önce pazartesi günüydü doğru sonucu almak için ne zaman test yapmalıyım?

Hadi yaaa

Eşim korunmak istemiyoki....benim yaşım 45 belki hamile kalmam ama ya kalırsam diye korkuyorum...3.5 yillik evliyim ve 2 defa normal yolla hamile kaldim

Kizlar anladığım kadarıyla ovü. Testi yapıyorsunuz yada alicaksiniz...ben 2 kutu almistim netten...icinde 5 er tane gebelik testide vardı...ama ovü. Testi gerçekten ise yarıyor
Aynen canım ben ogluma da oyle kaldım sımdı ikinciyi istiyorum yine testle bakıyorum illa ben korunmam diyosan o zaman yapma de o işi hem istiyo hem korun oh ne güzel yada paraya kıyacak canım deri altı imlantı taktır kola takılıyo 3 yıl koruyo

Uzun süre hiç doktora gitmedin mi esinle hiç cocugunuz yok mu
İnşallah gelmezz benimde belli değil açıkçası bi takvim vardı sildim çünkü çok üstüne gidiyorum ondan mı olmuyo diye sildim ama tahmini bugün yarın yada sonra bekleyip görcez
Belli olmaz bu işler son ana kadar yarın da olmazsam carsamba bi daha bakarım olursam 50 li labaquik test ve 5 li gebelik testi Alcam netten Boyle eczaneden cok masraflı oluyo

Evet haklısın pahalı daha hesaplı netten bende alıcm gelirse adetim

2 çocuğum var 2 yıldır doktorlar yüksek fsh değerinden dolayı menopoz başlangıcına bağlı yumurta yetmezliği diyorlar. Klomen ve gonal-900 tedavisiyle doktor kontrolünde tedavi oldum. Negatif ile sonuçlandı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…