Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kesinlikle canım. Onlar yapsın birazda bişey. Yiyoz ucuyoz herşeyi yapiyoz olmuyo napalimmm.Kasima umutlar artikkk

Sperm kalitesini ve satışını bitter cikolotayla MuzDa iyi geliyormuş. Bu ay yiyecek eşim

Kızlar muayene oldum hormonlar herşey normal yumurtalıklarda öyle rahim ağzında yara varmış ama hamileliğe engel değil dedi ama içim içimi yiyo

Geçen ay bende beklemiştim beş gün gecikmisti. Adet olsam diye dua eder olmuştum
Carsamba benim de olmam lazım daha gecmedi ama olsaydı da cıkardı o yüzden cok sey etmiyorum yarın olurum buyuk ihtimal ne yapalım hayırlısı demin kaynattım ben de keciboynuzu cam siseye koyuyorum o içiyo gidiyo bugun oyle yapmıs tırstı dedim ben kendimce

Oda mi iyi geliyormuş canım..bende alıyım olmazsa. Canım ben tam 28.gun oluyorum adet yani yumurtlamam 13.gunumu oluyo.

İns bu ay olur canım daha iki günün var senin belki çıkar ovulasyon koyu cikti demistin. Umut kesme hemennn
Koyulascak gıbıydı bide bi caydanlık cay içtim de yaptım demekki piskolojik hissettim gögsume elleyemiyodum cidden cok acıyordu alıntı var beyaz seffaf nasip bakalım 11 günü koyu dıyınce falan cıkar varsa var dedim adet gunu beklıyım bakalım olmazsam bi tane daha alır yaparım

Ovulasyonu yap bakalım canimm. O nasil.cikacak . Olmazsam gebelik alirsin

Himm anladım canim. Ben 14.gun oluyorum diye düşünüyordum
Öncesi de önemli 12 gün baslarsın ilişkiye bu ay da istikrarlı deneme yapcam olursam al keciboynuzu da sperm çogaltıp haraketlerini arttırıyomus bi ay olcak içiriyorum ata verdirmiycem sabah ac karnına bi bardak artık soguk sıkım pekmezi aksam bi bardak arttırıp devam edicem ben adetliyken de içsin az da o katlansın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…