Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende uzum pekmezi var ev yapımı o olurmü

Öyle yapcam bende ovulasyonls yapınca belki olur günlük ilişki yaparız o günlerde ins bu ay olur artikkkk

Bende uzum pekmezi var ev yapımı o olurmü
Yok canım keçiboynuzu soguk sıkım olcak bide havuc mevsimi soy ver eline yesin oda e vitamini erkeklere yarıyomus ceviz kuru incir öyle besle bide
Öyle yapcam bende ovulasyonls yapınca belki olur günlük ilişki yaparız o günlerde ins bu ay olur artikkkk
Olur canım neden olmasın ben öyle diyorum esim de oglum Aralık da olmustu yine oyle olcak bak gorursun diyo bugun yazmıs da testi atmıştım ona

Benim oglumda Aralık dogumlu. Ayniymis. Yaslari. Aralık doğum için Nisan'da gebe kalmıştık çok var daha okadar dayanamammmm

Benim oglumda Aralık dogumlu. Ayniymis. Yaslari. Aralık doğum için Nisan'da gebe kalmıştık çok var daha okadar dayanamammmm
Benim ki 26 Aralık 2016 da oldu gece ovulasyon testiyle takip edip yapmıstık Eylül doğumlu 4 yaş 1 aylık canım 17 Eylül dogum günü de 2017

Benim ki 26 Aralık 2016 da oldu gece ovulasyon testiyle takip edip yapmıstık Eylül doğumlu 4 yaş 1 aylık canım 17 Eylül dogum günü de 2017
Himm. Benimkinden büyük oluyo ben doğum tarihi Aralık sanmistim canım . Benimki 7aralik 2017li.ovulasyonu ben bu çocukta öğrendim. İlk cocugumda hiç bilmiyodum ama daha çabuk olmuştu

Kızlar merhaba ben bugun kontrole gittim betam 1610 cıktı. Dr. Alttan muayene ile bakmak istedi kese var mı diye. Daha oluşmamış. Çarşamba gel tekrar test yapalım ve alttan muayene ile tekrar bakalım belki oluşmuş olur dedi. Bende internetten okudugumda alttan muayene olayından tırstım biraz açıkçası sizin bu konudaki fikriniz nedir?

Hadi yaaaaa çok acılı oluyormu, tamamda 6. Haftadasın keseyi ultrason göremiyomu hala

Hadi yaaaaa çok acılı oluyormu, tamamda 6. Haftadasın keseyi ultrason göremiyomu hala
Kuzu regl tarihime göre 6. Haftadayım ama bende geç döllenme oldu yani bebek suan 3 haftalık falan o yüzden daha göZükmedi yani çok acımıyor ama ilk kez oldum cok rahatsızlık duydum. Hemde bebeğe birşey olur diye korktum zararlı diye yazıyor çoğu yerde evet dr. Herşeyin iyisini bilir ama aklım takıldı yinede

Heeee evet 3se aynen yeni çoğu kişi ben araştırdım 4+5 de yada 5haftads görmüş. Bende kanıma baktırdım hala çıkmadı sonuç eğer değerlerim güzelse varsa bebiş haftaya salı günü gidicem gittiğimde 5haftalık olmuş olucak oyuzden belki alttan bakmaz bende pek hoşlanmıuorum çünkü

Evvet alttan muayene olmana gerek yok canım. Zaten değerin düşük. Bazı doktorlar böyle yapıyor. En az 3000 olmasi lazım betanın kese gözükmesi için .

Alltan muayenede düşük riskini yol açıyor diye biliyorum. Ama bilemem tabikiii. Ben alttan muayene olmamıştım hiç istemedim

Doktora istemediğimi belirteyim o zaman çarşamba günü. Doktorlarda bi acayip bişey hakkında fikir belirtince trip yapiyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…