Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Güncel...gizemde bugün öğrenecekti

En az dört gün daha bekleyip yapın 11guj olmuş olur hemen hemen çıkar. Ama kesin için en iyisi adet sonrası tabiki

Eşim korunmak istemiyoki....benim yaşım 45 belki hamile kalmam ama ya kalırsam diye korkuyorum...3.5 yillik evliyim ve 2 defa normal yolla hamile kaldim
Canım tabiki buda bı yol . Elbette kullanabilirsin ama kadın olarak çok yoruluyoruz zatenn. Bı dene bakalım spirali fakat kontrole git mutlaka dediğim gibi kayma oluyo koruma ortadan kalkiyo

Canım yani şöyle mi mesela ben 5.gün ilk ilişki yaşadım. Sonra 8 sonra 10 sonra 13 sonra 15 gibi

Anladım cnm.Vitagest yazmış doktor vitamin olarak sizce yeterli olur mu başka ilaç kullanımına gerek varmı aceba .
Bilmiyorum canım o konu da fikrim yok dogal bi seyle destekleyim dersen keciboynuzuyla da destekle hem ilac kullansın hem keciboynuzu kaynatıp suyunu ac karnına sabah içecek bide yatmadan önce su bardağı ile içsin oda hem haraket liliği artırıyo hem sayısını arttırıyomus esim de bisey yok ama ben istediğim için yapıyorum bunu Allah isteyen herkese nasip etsin

Ben aldım canım yarın gelecek ins. Bu ay tutar artikkkk
İnsallah canım ben de bekliyorum leke gelsin hemen Alcak esim dün ekledim sepete Trendyol dan Alcam 5 li gebelik testi bide 50 li ovulasyon testi olmadım demin ovulasyon yaptım

Bende pembe iki damla kadar akıntı oldu ama gelen yok belim ağrımaya basladı

Önceki nasıldı. Kiyasladinmi.
Onda bi caydanlık cay içmeme ragmen koyulcak gıbıydı bu daha koyu tabi ama bunda da sıvı alımına dikkat etmedim cay içtim kahvaltıdan sonra yaptım hemen ben de hiç bi sey yok yani olcak gibi degılım ne bilim oyle mi gelecek anlayamadım ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…