Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah belirtilerinizden bahsedermisinizzz
Halsizlik vardı çok fazla bacak ağrım vardı ve mide bulantım vardı çok hafif karın ağrım vardı adetime daha 2 gün var ama 2 gün önce erken gebelik testi yaptım silik çizgi çıktı sonra dün acilde kan verdim şimdi pazartesiyi bekliyorum 😊

Halsizlik vardı çok fazla bacak ağrım vardı ve mide bulantım vardı çok hafif karın ağrım vardı adetime daha 2 gün var ama 2 gün önce erken gebelik testi yaptım silik çizgi çıktı sonra dün acilde kan verdim şimdi pazartesiyi bekliyorum 😊
Ayy hadi darısı bizlerin başınaa tebrik ederimmm

Canım bu belirtiler bende her ay oluyor fakat yine negatif yine negatif 😀😀

Bende pazartesi kan vericem dün gece verdim acilde hcg 35.24 çıktı ama pazartesi yükselmiş mi diye vericem tekrar inşallah yükselir inşallah pazartesi güzel haberler alırız 🥰🤲
Acilde ne diyerek kan verdiniz acaba

Kızlar elimde ovulasyon testi vardı yaptım böyle çıktı 2 gün gecikmem var ne diyorsunuz hamilemiyimdir ? Bata 4 gün kala yapmıştım öylesine çok çok silik çıktı.

Eklentiler

• 20211030_192113.jpg
    20211030_192113.jpg
    128,4 KB · Görüntüleme: 67
X