Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar size birşey sorucam ben , benim regl günüm 1 kasım ama adet olucam sanırım bu ayda olmadı diye düşünüyorum. Oyuzden adetten sonra kadın doğum için randevu aldım, bi kontrole gitmek istiyorum. İlk bu muayne nasıl oluyor. Tek kandan mı bakıyo yoksa alttan mı muayne ediyor
Kandan bakıyo bi de ultrason bana öyle yapmıştı

Kızlar size birşey sorucam ben , benim regl günüm 1 kasım ama adet olucam sanırım bu ayda olmadı diye düşünüyorum. Oyuzden adetten sonra kadın doğum için randevu aldım, bi kontrole gitmek istiyorum. İlk bu muayne nasıl oluyor. Tek kandan mı bakıyo yoksa alttan mı muayne ediyor
İkisinden de bakiyo canım adetonin dördüncü beşi güne gidebilirsin. İns güzel haber alırsın

Hem kandan bakıyo her seye 7 8 tüp kan veriyorsun hem alttan simir alır önce sonra ultrason ince uzun bi sey üstüne prezervatif takıyolar jel sürüp aynı sey gibi zaten korkulcak bi sey yok biraz acık oldu ama ilk de ben de korkmustum o yüzden acık acık yazayım dedim hem yumurtalık Lara hem rahmin içine bakıyo ölcüm de yapıyo hormon baktrmak istersen 3 günü git genel de oyle dıyolar hayırlısı hakkında olur elbet

Adet oldun kizlar. Bu ayda olmadı artik
Canım olur elbet ben bekliyorum adet carsamba benim de salı yapcam sabah tek testim var erken gebelik testi 27 liraya almıstım yarın olmazsam genel de benim de 2 gün erken falan olurdum ama bu sefer 11 günü yumurtlama olmadı 13 gün koyu 14 koyu 15 de silik catlamıstı 28 gün gelecek bu sefer ondan eminim

kızlar merhaba benim de adet günüm 1-2 bekliyorum bakalım ama hiç böyle adet sancısı olmamıştım arada giriyo ama tuhaf ve bas dönmm var brz o yüzden adete iki gün var ama dayanamayıp test alıp yapıcam
Hayırlısı olsun 1 kasımsa bugun yap canım insallah vardır

Canım olur elbet ben bekliyorum adet carsamba benim de salı yapcam sabah tek testim var erken gebelik testi 27 liraya almıstım yarın olmazsam genel de benim de 2 gün erken falan olurdum ama bu sefer 11 günü yumurtlama olmadı 13 gün koyu 14 koyu 15 de silik catlamıstı 28 gün gelecek bu sefer ondan eminim
İns canım senin olur. Ovulasyon testi sipariş ettim. Belki onunla takipte olur.mavibeyaz bu ay ovulasyon la takip etmişti oldu. Bide böyle deneyelim. Erken gebeliğe çok para vermeye gerek yok canım .kasette çıkar. Mavibeyazin beta9iken çıktı kaset testte

Kızlaaarr bugün kan verdim değerim 827 çıktı. Hamileyimmm Rabbime binlerce kez şükürler olsun. Rabbim isteyen herkese nasip etsin çok mutluyum çok 😍
Hayırlısı olsun canım çok sevindim Allah kucağına almayı nasip etsin olmayanlarda verdin inşallah 🙏😇

İns canım senin olur. Ovulasyon testi sipariş ettim. Belki onunla takipte olur.mavibeyaz bu ay ovulasyon la takip etmişti oldu. Bide böyle deneyelim. Erken gebeliğe çok para vermeye gerek yok canım .kasette çıkar. Mavibeyazin beta9iken çıktı kaset testte
Ne bileyim hassas diye aldım öyle bosa da gitsin istemedim bekliyorum ondan yaparım olur yada olmaz artık Allah dan hersey salı sabah yapcam karar verdim

Kızlaaarr bugün kan verdim değerim 827 çıktı. Hamileyimmm Rabbime binlerce kez şükürler olsun. Rabbim isteyen herkese nasip etsin çok mutluyum çok 😍
Rabbimm kucağına almayı nasip etsin inşallah dualarında bana da yer ver olur mu ❤️😘

Hayırlısı olsun canım çok sevindim Allah kucağına almayı nasip etsin olmayanlarda verdin inşallah 🙏😇
Amin canım çok teşekkür ederim Rabbim isteyem herkese nasip etsin inşallah 😍😍

Belirtilerin nelerdi adetin kaç gün geçince yaptım ?
Belirtim sadece göğüs hassasiyeti ve çok afedersin aşırı gaz. Dün ovulasyon testi denedim belki gördünüz nasıl çıktığını bu sabah kan verdim hamile olduğumu öğrendim 😊 3 gün gecikmem var bugün ile birlikte

X