Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Erken gebelik testi yapmayı dusunuyorum hatta dayanabilirsem 2 si dayanamazsam pazartesi yaparım kan olayına girmiycem cunku yumrtlama zamanı doktora gitmiştim 7 8 tüp kan alıp her seyime baktırdım gebelik olursa gıdecem illaki simir falan da vermistim sonuclarım cıkmıs eşim izin alınca illa ki gidicem yani 🤗

Batlarımızda aynı p.tesi ikimizde kan verelim
Erken gebelik testi yapmayı dusunuyorum hatta dayanabilirsem 2 si dayanamazsam pazartesi yaparım kan olayına girmiycem cunku yumrtlama zamanı doktora gitmiştim 7 8 tüp kan alıp her seyime baktırdım gebelik olursa gıdecem illaki simir falan da vermistim sonuclarım cıkmıs eşim izin alınca illa ki gidicem yani 🤗

Ben de silik çizgi çıktı ama güvenemiyorum tabi kuruyunca daha netlesti umutlanmak istemiyorum idrar testleriyle sağlık ocağı bana yakın p.tesi sabahı hemen kan vericem varsa çikar zaten

Ben de silik çizgi çıktı ama güvenemiyorum tabi kuruyunca daha netlesti umutlanmak istemiyorum idrar testleriyle sağlık ocağı bana yakın p.tesi sabahı hemen kan vericem varsa çikar zaten
Testler de beta hcg duyarlı oyuzden silik bile çıksa gebelik var demektir hayırlısı olsun siz yinede kan verin ici niz rahat eder

Testler de beta hcg duyarlı oyuzden silik bile çıksa gebelik var demektir hayırlısı olsun siz yinede kan verin ici niz rahat eder
29 ekim dolayisiyla sağlık ocaklari kapali devlet hastanesinde de kit bitmiş özel hastanede çok uzak p.tesiyi bekliycem

Gebe olanların hepsi hayırlı olsun inşallah 🙏🏻 Bende pazartesiyi bekliyorum kadın doğuma gitmek icin. Özellerde bile kimse yok bayram dolayısıyla 😔 akıntı ara ara devam ediyor allahım sağlıklı evlatlar nasip etsin hepimize

yani resmen adet olmak bile nimetmiş şu an adet olsam diye dua ediyorum yaaaa bugün reglimin ikinci günü karnımda ciddi bir gaz ve şişkinlik var dünkü regl ağrılarım tamamen bitti sanki adetimin 2. günü gibi belirtilerim var ama kanama yok hatta leke bile yok ne yapsam sökülürüm acaba?
Canım test yaotinmi

X