Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
@Ceviz hanim canim kaç yıllık evlisin herhangi bir infertilite tanısı aldınız mı eğer problem eşinden kaynaklı ise aşılama gerçekten çok mantıklı ama değilse normal şekilde denemeye devam etmeni iğneli yöntemlere geçmeni öneririm ben 5 yıllık evliyim ileri derecede pcos var ilaçsız regl olamıyorum aşılama çok önerdiler ama ona ayiracagim bütçeyi iğneleri ayırmayi tercih ettim iyi düşün derim ..

Normal yolla gebe kalman şansın %25 ise aşılama ile %30 35 bandında bunu her doktor böyle söyler daha yüksek bir yüzdelik vermiyorlar

Kızlar merhaba. 4 yıllık evliliğimde 3 ay önce doğum kontrol hapı kullanımını bırakıp çocuk düşünmeye başladım. Doktora gittim vajinal muayeneye girdim doktor güzel sorun yok, kan değerlerinde normal denemeye başlayabilirsin dedi. İlk ay 45. günde adet oldum. ilacı yeni bıraktığım için vücudun dengesi şaştı diye düşünüp çok önemsemedim, normaldir dedim. 2. ay 33. günde oldum yine tutmadı. bu ay yani 3. ay 34 gündeyim hala adet bekliyorum gelecek gibi de hissetmiyorum ağrım yok. Son zamanlarda bu sitede takılıp birşeyler öğreniyorum. Polikistik over olabilir miyim acaba ? ondan mı bu düzensizlik ? Ama muayeneye gittiğimde olsa doktor söylemez miydi? Yoksa hamile miyim ? Bir düşünceniz var mı kızlar ?
Haptan dolayı olabilir canım.kist olsa çıkardı zaten. Test yaptinmi hiç

Günaydın tünaydın kızlaaar nasılsınız gelişme var mu dün kaset test yaptım negatif görünüyordu ama hala regli olmadım kasık ağrısı ara ara bel ağrısı ve rengi beyaz şefaf arası değişen akıntım var beklemedeyim maibu maibu :KK200:
Canım bat ne zaman senin?

@Ceviz hanim canim kaç yıllık evlisin herhangi bir infertilite tanısı aldınız mı eğer problem eşinden kaynaklı ise aşılama gerçekten çok mantıklı ama değilse normal şekilde denemeye devam etmeni iğneli yöntemlere geçmeni öneririm ben 5 yıllık evliyim ileri derecede pcos var ilaçsız regl olamıyorum aşılama çok önerdiler ama ona ayiracagim bütçeyi iğneleri ayırmayi tercih ettim iyi düşün derim ..
3 yillik evliyim canim 2 yildir bebek dusunuyoruz. 1.5 yil kendimiz denedik olmadi gecen sene bu zamanlar kimyasal gebelik gecirdim ondan sonra hic bir sey olmadi tum testler yapildi banada esimede rahim filmide cekildi her sey normal dediler. 2 sefer klomen ve catlatma ignesi gecmisimde var ilki kist yapti 2. De ise yaramadi ovulasyonla takip ediyorum birde her seyi yakaliyorum degerlendiriyorum olmuyor zamani var onuda biliyorum ama bu ay benim ayim ya ilk denemeyi bu ay yapalım diyoruz.

Çok erken daha canım.hiiic sıkma kendini. Ben yapmadım zaten yapmicaktimda en erken bat günü yaparım yada hiç yapmam. Canım hiç istemiyo umutsuzum
Yok aslında ben değilde eşim beni sürekli bu yola sürüklüyor boş karnımı bebekk varmış gibi seviyor regl olsam o daha çok üzülecek. Stresten sivilce attı her tarafım olsa çıkardı zaten diye düşünüyorum bu ay da bitti :)

3 yillik evliyim canim 2 yildir bebek dusunuyoruz. 1.5 yil kendimiz denedik olmadi gecen sene bu zamanlar kimyasal gebelik gecirdim ondan sonra hic bir sey olmadi tum testler yapildi banada esimede rahim filmide cekildi her sey normal dediler. 2 sefer klomen ve catlatma ignesi gecmisimde var ilki kist yapti 2. De ise yaramadi ovulasyonla takip ediyorum birde her seyi yakaliyorum degerlendiriyorum olmuyor zamani var onuda biliyorum ama bu ay benim ayim ya ilk denemeyi bu ay yapalım diyoruz.
Coraspin içmeni öneririm iki günde bir olabilir makul bir kimyasal gebelik benimde oldu pihtiya yakınlık var dedi çok meşhur bir merkezin tüp bebek doktorlarindan biri henüz o aşamaya gecmedik biz ama o Dr tavsiye etmişti banada .. süreç çok yıpratıcı anlıyorum canim hakkında hayırlısı olsun insAllah sağlıkla olsun burdaki herkesin içinde de bizlerin 🤲

Klomenle fayda gören vücutta vardır elbette ama bana göre çok çok etkisiz ve kiste meylettirici bir ilaç femara ile birlikte iğne ciddi manada öneririm sebepsiz infertilite olan bir çok arkadaşımda işe yaradı ben hala devam ediyorum yumurtalarimin aşırı derecede kalitesiz olduğunu düşünüyorum bende hayırlısı Allah'tan zaman zaman tükeniyor insan..

Coraspin içmeni öneririm iki günde bir olabilir makul bir kimyasal gebelik benimde oldu pihtiya yakınlık var dedi çok meşhur bir merkezin tüp bebek doktorlarindan biri henüz o aşamaya gecmedik biz ama o Dr tavsiye etmişti banada .. süreç çok yıpratıcı anlıyorum canim hakkında hayırlısı olsun insAllah sağlıkla olsun burdaki herkesin içinde de bizlerin 🤲
Bu ay icimde bi umut var bu aşılamayla bakalim peşpeşe yaptirmam zaten bi bu ay denemek istiyorum. Coraspirin 1 yildir kullaniyorum kimyasaldan sonra verdiler Rabbim zamanini biliyorda iste biz sabirsiz davraniyoruz saglicakla gelsinler isteyen herkes icin dua ediyorum 😊😊

Klomenle fayda gören vücutta vardır elbette ama bana göre çok çok etkisiz ve kiste meylettirici bir ilaç femara ile birlikte iğne ciddi manada öneririm sebepsiz infertilite olan bir çok arkadaşımda işe yaradı ben hala devam ediyorum yumurtalarimin aşırı derecede kalitesiz olduğunu düşünüyorum bende hayırlısı Allah'tan zaman zaman tükeniyor insan..
Femara öneriyor bir suru kisi doktora diyecegim bugun gidecegim zaten surece baslayacagiz klomen vermesin 😑😑😑

X