Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayirli olsn canim insallh bthgcn yukselr sag salim kucagni alrsn tam olarak belrtlrn neydi adetn gecti mi
Evet 5 gün gecikti ama benm geç döllenme büyük ihtimalle çünkü 21. Günde gördüm yumurtlamayı. Daha 12 gün geçti. Kasıklarım ağrıyordu bir de adet olacağım zaman bacaklarım hep ağrır bacaklwrım çok ağrıdı. Sivilce çıkardım 3 4 tane. Normalde sadece adet döneminde çıkarırrım sivilceyi oda en fazla 2 dir. Yani hiç umudum yoktu kesin regl olucam demiştimm

Evet 5 gün gecikti ama benm geç döllenme büyük ihtimalle çünkü 21. Günde gördüm yumurtlamayı. Daha 12 gün geçti. Kasıklarım ağrıyordu bir de adet olacağım zaman bacaklarım hep ağrır bacaklwrım çok ağrıdı. Sivilce çıkardım 3 4 tane. Normalde sadece adet döneminde çıkarırrım sivilceyi oda en fazla 2 dir. Yani hiç umudum yoktu kesin regl olucam demiştimm
Benimde bugun yumrtlmadn snra 12 .gunum adetime 3 gun vr test yaptm asiri silik cikti

Evet 5 gün gecikti ama benm geç döllenme büyük ihtimalle çünkü 21. Günde gördüm yumurtlamayı. Daha 12 gün geçti. Kasıklarım ağrıyordu bir de adet olacağım zaman bacaklarım hep ağrır bacaklwrım çok ağrıdı. Sivilce çıkardım 3 4 tane. Normalde sadece adet döneminde çıkarırrım sivilceyi oda en fazla 2 dir. Yani hiç umudum yoktu kesin regl olucam demiş

Sivilce belirtisi bende De var ama onn haricinde gogus hassaiyeti filan yok

Kaç aydır olmuyodu canım.niye aşılama olcam
2 senedir bebis istiyoruz 1.5 sene kendimiz denedik 2 sefer klomen ve catlatma ignesi oldum gebelik olusmadi. Birde aşılama deneyelim dedik olmazsa bir kac ay ara verip yine deneyeceğim . Ben ocakta baslayalim diyordum ama kasim ayı benim ayım belki bebis annesine supriz yapar diye dusundum

2 senedir bebis istiyoruz 1.5 sene kendimiz denedik 2 sefer klomen ve catlatma ignesi oldum gebelik olusmadi. Birde aşılama deneyelim dedik olmazsa bir kac ay ara verip yine deneyeceğim . Ben ocakta baslayalim diyordum ama kasim ayı benim ayım belki bebis annesine supriz yapar diye dusundum
İns canimm yaparda nasip olur . Asilma hemen tutar heralde.

Kızlar sizce ben şimdiden doktlra görünmeli miyim yoksa cok mu erken? Hiç bir bilgim yok daha 1 1 bucuk haftalık doktor bu durumda ne yapiyor vitamin vs veriyor mu acaba hiç folik asit falanda kullanmadim daha önce

Kızlar sizce ben şimdiden doktlra görünmeli miyim yoksa cok mu erken? Hiç bir bilgim yok daha 1 1 bucuk haftalık doktor bu durumda ne yapiyor vitamin vs veriyor mu acaba hiç folik asit falanda kullanmadim daha önce
Folik aside gebelik öncesi başlamalıydınız hemen alın çok önemli

Folik asit hemen başlayın bence beta kontrolünü yapıp biraz bebeğin büyümesini bekleyin.zaten şu an gotsen kese falan oluşmadığı için doktor pek bişey demez canim

X