Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar merhaba 😊 ben bu ay ilk kez femara kullanmaya başladım. Adetin 3. Günü başladım ilaca. 8. Günü yumurtam 14,5 10. Günü yani bu sabah gittiğimde 16,5 mm yumurtam vardı. 14 mm bir tane daha varmış ama o baskılanmış.

Yarın 12.00 da ovitrelle vurulacağım. Doktorum bugün, pzt gece salı gece ilişki sonra da gün aşırı ilişki olsun dedi. Ama iğne günü ilişki yazmadı.

Sizin ilişki planınız nasıl doktorunuz iğne gününe ilişki koyuyor mu?
Evet bana iğne yapıldığım güne ilişki önermişti.

Bana iğnenin ertesi gün sabah ve akşam ilişki demişti

Ben aşırı araştırıp birşeyi kılı kırk yaratarak içenlerdenim ben adetten önce hamilelik testi yaptım 3 gün önce başladım içmeye bunu içtiğimden mi bilmem çok güzel kanamam oldu regli sancım olmadı. Birde çayın antideprasan özelliği var insana rahatlama veriyor...

Çayı için 1 su bardağı su kaynatıp altını kapatıp 1 tatlı kaşığı içine civanperçemi atıyorum 5-7 dk bekletiyorum içiyorm. Kesinlikle ağzı kapalı olsun biliyorsunuzdur bitkilerin ucucu özelliği var hemen içilmeli. Aslında önemli olan adet öncesi yapmak daha etkili oluyor . 👍

Not : civanperçemini kesinlikle hamile olmadığınıza emin olarak içiniz çünkü adet olmayı arttırdığı için düşüğe yol açabilir. Birde zararlarını araştırın size yan etki olacak bir durum varsa içmeyiniz. 👍
Sağol canim
Kızlaar benim listede adım başlarda.. maibu bilir belki eylül ayında gebelik bekleyenlerdendim fakat hala regl olmadım.. Bat 28-29 eylüldü.. Fakat idrar ve kan testinde negatif.. Adet olacakmışım gibi 3 gündür ağrılarım var. Beyaz akıntım var.. Fakat beta hcg 0.0.. Benim gibi olan var mı.. Bu gidişle ekim ayından çıkmış olacak bat tarihim :cry:
Bekle kuzum aynen hiç unuturmuyum belli olmaz rabbim ol der ve olur
maibu maibu pcy geçince yazar canım 🥰
Aynen oğlandan fırsat bulduğum gibi giricem

Kizlar benide ekleyin. Yaş 31 bı senedir deniyoruz bat 30eyluldu henüz olmadım.fakat negatif cikkyo testler

Evet Pazartesi gidicem artık , sağlık ocağında kan vermek için randevu almaya gerek varmı biliyomusunuz yoksa direkmi gidicem
Benim bulunduğum yerde gerek yok kuzum ama yasadigin ilçenin yoğunluğuna göre belki gerekebilir
Kizlar benide ekleyin. Yaş 31 bı senedir deniyoruz bat 30eyluldu henüz olmadım.fakat negatif cikkyo testler
Ekliyim kuzum

Yonca sendemi olmadın daha adet
Yok hayır 4 gün gecikti, hep olucak gibiyim göbeğim şişti artık. Bugun 3-4 kere iğne batar gibi acı oldu. Ama hala olmadım. 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️Ama senin dedğin gibi testler negatif çıkıyo benimde hep.
Ben belki horonlarıödan dolayı geç kalmışımdır diye düşündüm ama normalde günü güne hatta her ay 2 gün erken olurdum🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️ Yarın sabah bidaha test yapıcam yine hasta olmasamda pazartei kan vermeye gidicem

Yok hayır 4 gün gecikti, hep olucak gibiyim göbeğim şişti artık. Bugun 3-4 kere iğne batar gibi acı oldu. Ama hala olmadım. 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️Ama senin dedğin gibi testler negatif çıkıyo benimde hep.
Ben belki horonlarıödan dolayı geç kalmışımdır diye düşündüm ama normalde günü güne hatta her ay 2 gün erken olurdum🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️ Yarın sabah bidaha test yapıcam yine hasta olmasamda pazartei kan vermeye gidicem
Benimde aynı belirtilerim ama negatif :KK43:

Ovu takibi yapiyo musun cnm

Kizlar reglim yakinda bitiyor… yeni bir yumurtlama donemi yaklasiyor Allahim bu ay nasip etsin insallah 🤲. 31 yasindayim. Ilk bebek icin calisiyoruz😃. Iki yillik evliyim hemen
Olur saniyordum. Paronayak gibi extra korunup dikkat ediyordumm. Anam bu 6 ci deneme olcak tutmuyor. Bilseydim korunma yan tarafa birakir rahat rahat takilirdim. Kizlar gercekden bu son ozellikle etkilendim bu durumdan surekli ruyalar goruyorum sacma sapan. Gereksiz gergiinlilk var ustumde. Atamadm. Umarim en kisa zamanda nasip olur🤲🥰

İğnenin 11.günü Hanımlar hiç belirti yoktu dün kasık ağrısı başladı olmadı mı acaba ya ☹️

İns gebeyizdir. Aynı belirtilerle bekliyorduk. Hala bekliyoruzzzz.bende salı gününe kadar adet oazsam gitcem kan testine. Haber ver canım sende

X