Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Haber veririmmmm kesinnnnn. İns güzel sonuçlar alırız. Belirtin falan varmı. Benim elim hala çok agriyo
İnşallah 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🥰🥰Benim belirtim yok yaa , adet olucakmışım gibi 3 gündür ama yok. Dün sadece 3kere fln kasıklarama bıcak batar gibi acıdı okadar. Geri kalan aynı. Her ay yaşadığım adet ağrısı gibi.
İnşallah o bel ağrısıda ona sebeptir🥰

Insallah gonlune göre olur. Bende evlendigimin 4.ayi hamile kaldim ilk korunmasızda oldu. Bilerek isteyerek yillarca korunanlara hayret ederdim hic cocuk sahibi olmadan neden bu kadar kaçıyorlar derdim.. Allah nasip ederse 2. Cocugu planliyoruz bu ay .Rabbim dileyen isteyen ama gerçekten hakeden bakabilecek sahip cikabileceklere nasip etsin kucağıni bos birakmasin 🤲 ve en onemlisi saglikla ve hayırlısıyla olsun 🤲 buradaki arkadslarin hepsinin bu duyguyu fazlasiyla hakettigine ınanıyorum Rabbim hepinizi bu guzel haberle sevindirsin insallah🤗🤲
Tesekkur ederim canim. Ne yazik ki sartlar herkes icin ayni olmuyor hayatta . Bazen oncelikleriniz baska olabiliyor. Zamani geldigini dusundugumuzde beklemek zorunda kaliyoruz. Insallah Allahim tez zamanda nasip eder gercekden yurekden istiyoruz burdaki herkes gibi. Hayirlisi olsun insallah 😇

İnşallah 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🥰🥰Benim belirtim yok yaa , adet olucakmışım gibi 3 gündür ama yok. Dün sadece 3kere fln kasıklarama bıcak batar gibi acıdı okadar. Geri kalan aynı. Her ay yaşadığım adet ağrısı gibi.
Hamile gibisin sanki kuzum hayırlı olsunnn inşallah neler yaptın ovulasyon testi yapıyor musun kür yaptın mı 😍🥰😍🥳😘

Yumurtlama olması için veya gebeliği göstermesi için. C cizgisiyle t çizgisi aynı koyulukta olması lazım yada t çizgisi c çizgisinden daha koyu. Teste göre yumurtlama yok. Gebeligide kişiden kişiye gosteriyomus zaten 6 gün daha erken

Benim belim hiç gecmedim . Bayada agriyo ya adet olsam yada hamile olsam beklemek daha zormuş. Hiç günüm sasmazdu

Tesekkur ederim canim. Ne yazik ki sartlar herkes icin ayni olmuyor hayatta . Bazen oncelikleriniz baska olabiliyor. Zamani geldigini dusundugumuzde beklemek zorunda kaliyoruz. Insallah Allahim tez zamanda nasip eder gercekden yurekden istiyoruz burdaki herkes gibi. Hayirlisi olsun insallah 😇
Senin icin demedim canim yanlis anlama ne haddime herkesin önceliği farkli tabii.

Hamile gibisin sanki kuzum hayırlı olsunnn inşallah neler yaptın ovulasyon testi yapıyor musun kür yaptın mı 😍🥰😍🥳😘
Ayyy bak böyle diyince bi umutlandım inşallah kalmışımdır hamile artık haftaya öğrenicem.çünkü hala testlerde negatifim . Ama 5 gün geçti 🥰 valla hiç bişi yapmadım hatta az ilişkiye girdik . Dedim içimden yumurtalama zamanını kaçırdım herhalde uygulamaya bakıyordum 😀
Eğer hamile kalmışsamda sanırım adet günümden 5 gin önce birliktelik oldu. Olmuşsa ozman olmuştur . Belkide döllenmeyi bekliyorumdur hala 😀

Ayyy bak böyle diyince bi umutlandım inşallah kalmışımdır hamile artık haftaya öğrenicem.çünkü hala testlerde negatifim . Ama 5 gün geçti 🥰 valla hiç bişi yapmadım hatta az ilişkiye girdik . Dedim içimden yumurtalama zamanını kaçırdım herhalde uygulamaya bakıyordum 😀
Eğer hamile kalmışsamda sanırım adet günümden 5 gin önce birliktelik oldu. Olmuşsa ozman olmuştur . Belkide döllenmeyi bekliyorumdur hala 😀
Hadi inşallah kuzum yaaa hayırlı haberlerle inşallah ✨ ben telefondaki uygulamadan yumurtlama günümü takip ediyordum ama 1 2 kez denk geldi 7 8 aydır gebe kalamıyorum boşuna zaman kaybetmişim o takvimlerde kuzum ovulasyon kullanıyorum 3 aydır takvimle olan yumurtlama ile ovuslayonda olan yumurtlama aynı devam 3 ila 5 gün oynuyor rahat o yüzden ovulasyon dene kuzum inşallah mucizen tutunmuştur sana 🦋🤰🌸💫🥰😍💫❣️🎈

İns canimmmm olmuştur haber beklicez artikkkk

Hadi inşallah kuzum yaaa hayırlı haberlerle inşallah ✨ ben telefondaki uygulamadan yumurtlama günümü takip ediyordum ama 1 2 kez denk geldi 7 8 aydır gebe kalamıyorum boşuna zaman kaybetmişim o takvimlerde kuzum ovulasyon kullanıyorum 3 aydır takvimle olan yumurtlama ile ovuslayonda olan yumurtlama aynı devam 3 ila 5 gün oynuyor rahat o yüzden ovulasyon dene kuzum inşallah mucizen tutunmuştur sana 🦋🤰🌸💫🥰😍💫❣️🎈
Eğer regl olursam dediğin gibi bende bu ay ovulasyon alıcam o daha mantıklı bencede🥰🥰🥰 inşallah yaaaa

Benim de sağda 3 cm.
10 ay oldu 😔 ama kistim olduğunu yeni öğrendik, doktorumu değiştirdim
Rabbim nasip eder İnşallah tez vakitte . benimde sonradan oluştu bu kist bı oğlum var. 2016 da doğum yaptım bu yıla kadar bu kist yoktu. Çocuk düşünmeye başladığım ay hastaneye gittim çikolata kistin var dedi şok oldum. Halbuki 3 4 ay öncede gitmiştim kist fln yoktu

Rabbim nasip eder İnşallah tez vakitte . benimde sonradan oluştu bu kist bı oğlum var. 2016 da doğum yaptım bu yıla kadar bu kist yoktu. Çocuk düşünmeye başladığım ay hastaneye gittim çikolata kistin var dedi şok oldum. Halbuki 3 4 ay öncede gitmiştim kist fln yoktu
Evet oluşum nedenini sordum bir çok şey olabilir dedi doktor, belki adetle atılır dedi bakalım bu ay belli olacak ne olduğu, rahim filmi istedi önümüzdeki ay ama ben önce ilaçla denemek istiyorum, klomen ya da femara gibi

X