Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızçeler günaydın 😍🌸🥰 Bugün çatlatma iğnesinin 11.günü evde gebelik testi yok ovulasyon var yapsam sizce çıkarmııı 🙈
En azından iğnenin etkisinin geçip geçmediğini görebilirsin canım bikaç gün sonra yine koyuysa gebeliktir zaten😊

Ay yeni gördüm topigi üzüldüm keşke bende eklenseydim benimde iğnenin 10.günü bugün testim vardı yaptım sadece ışığa tutunca çok dikkatli baktığımda görünüyor yani iyce siliklesti ve çok heyecanlıyım günler de geçmiyor

Kızlar merhaba 😊 ben bu ay ilk kez femara kullanmaya başladım. Adetin 3. Günü başladım ilaca. 8. Günü yumurtam 14,5 10. Günü yani bu sabah gittiğimde 16,5 mm yumurtam vardı. 14 mm bir tane daha varmış ama o baskılanmış.

Yarın 12.00 da ovitrelle vurulacağım. Doktorum bugün, pzt gece salı gece ilişki sonra da gün aşırı ilişki olsun dedi. Ama iğne günü ilişki yazmadı.

Sizin ilişki planınız nasıl doktorunuz iğne gününe ilişki koyuyor mu?

Aramizda bir gün var bende 10.gündeyim test iyce siliklesti ancak ışığa tutup dikkatli bakinca görünüyor inşallah koyulaşır 🤭
Kızçeler günaydın 😍🌸🥰 Bugün çatlatma iğnesinin 11.günü evde gebelik testi yok ovulasyon var yapsam sizce çıkarmııı 🙈

Kızlar merhaba 😊 ben bu ay ilk kez femara kullanmaya başladım. Adetin 3. Günü başladım ilaca. 8. Günü yumurtam 14,5 10. Günü yani bu sabah gittiğimde 16,5 mm yumurtam vardı. 14 mm bir tane daha varmış ama o baskılanmış.

Yarın 12.00 da ovitrelle vurulacağım. Doktorum bugün, pzt gece salı gece ilişki sonra da gün aşırı ilişki olsun dedi. Ama iğne günü ilişki yazmadı.

Sizin ilişki planınız nasıl doktorunuz iğne gününe ilişki koyuyor mu?
Bana iğnenin ertesi gün sabah ve akşam ilişki demişti

Kızlar iyi hafta sonları nasilsiniz benim bu regl miktarı azalıyor ya prolaktinimde yuksek değil...napsam bilemedim

Kızlar iyi hafta sonları nasilsiniz benim bu regl miktarı azalıyor ya prolaktinimde yuksek değil...napsam bilemedim

Sanada iyi hafta sonları canım.
Azalan regliye civanperçemi içiyorm süper adet oluyorum ağrısız sızısız 😍

En azından iğnenin etkisinin geçip geçmediğini görebilirsin canım bikaç gün sonra yine koyuysa gebeliktir zaten😊
Kuzum ovulasyon yaptım silik çıktı koyu değildi 🤷🏻‍♀️ Bide sıvı alımına felan dikkat etmeden ovulasyon testi yaptım 🤦🏻‍♀️Neyse umutsuzluk yok 😍

Canım nasıl iciyorsun ne zaman besliyorsun içmeye hemen bende iciyim

Ben aşırı araştırıp birşeyi kılı kırk yaratarak içenlerdenim ben adetten önce hamilelik testi yaptım 3 gün önce başladım içmeye bunu içtiğimden mi bilmem çok güzel kanamam oldu regli sancım olmadı. Birde çayın antideprasan özelliği var insana rahatlama veriyor...

Çayı için 1 su bardağı su kaynatıp altını kapatıp 1 tatlı kaşığı içine civanperçemi atıyorum 5-7 dk bekletiyorum içiyorm. Kesinlikle ağzı kapalı olsun biliyorsunuzdur bitkilerin ucucu özelliği var hemen içilmeli. Aslında önemli olan adet öncesi yapmak daha etkili oluyor . 👍

Not : civanperçemini kesinlikle hamile olmadığınıza emin olarak içiniz çünkü adet olmayı arttırdığı için düşüğe yol açabilir. Birde zararlarını araştırın size yan etki olacak bir durum varsa içmeyiniz. 👍

Hadi inşallah kuzum ben daha hiç yapmadım test cesaret edipte 😂
Benim ikinci tedavim ilkinde sadece klomenle hamile kalmıştım ama dış gebelikle sonuçlandı bu ay klomen+ovitrelle kullandım bakalım hayırlısı inşallah güzel haberler veririz 🤭

Kızlaar benim listede adım başlarda.. maibu bilir belki eylül ayında gebelik bekleyenlerdendim fakat hala regl olmadım.. Bat 28-29 eylüldü.. Fakat idrar ve kan testinde negatif.. Adet olacakmışım gibi 3 gündür ağrılarım var. Beyaz akıntım var.. Fakat beta hcg 0.0.. Benim gibi olan var mı.. Bu gidişle ekim ayından çıkmış olacak bat tarihim :cry:

Ay yeni gördüm topigi üzüldüm keşke bende eklenseydim benimde iğnenin 10.günü bugün testim vardı yaptım sadece ışığa tutunca çok dikkatli baktığımda görünüyor yani iyce siliklesti ve çok heyecanlıyım günler de geçmiyor
maibu maibu pcy geçince yazar canım 🥰

Kızlaar benim listede adım başlarda.. maibu bilir belki eylül ayında gebelik bekleyenlerdendim fakat hala regl olmadım.. Bat 28-29 eylüldü.. Fakat idrar ve kan testinde negatif.. Adet olacakmışım gibi 3 gündür ağrılarım var. Beyaz akıntım var.. Fakat beta hcg 0.0.. Benim gibi olan var mı.. Bu gidişle ekim ayından çıkmış olacak bat tarihim :cry:
Aynıyız yaaa , sadece kan tahlili vermedim ben daha olmazsam pazartesiye kadar gidicem sağlık ocağına

Benim ikinci tedavim ilkinde sadece klomenle hamile kalmıştım ama dış gebelikle sonuçlandı bu ay klomen+ovitrelle kullandım bakalım hayırlısı inşallah güzel haberler veririz 🤭
Ooo klomeni ben 5 kezmi 6mı kullandım hatırlamıyom 😄 bu ayki benim tedavim iğnelerle oldu bakalım 🤷🏻‍♀️🤲🏻

X