Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim iki hamileliğimde de kirpiklerim birbirine girmiş halde olurdu hep

kızlar selam çarşamba beta 66 çıktı cuma 160 çıktı bidaha yaptırmalımıyım ne diyosunuz
Selam beta 1000/3000 değere ulaştığında yani 5 yada 6.hafta kese görülür. 2 güne baktrma şansın varsa batırabilirsin.2 güne 2 katı artmış olacak sağlıklı bir gebelik diyebilmek için..ve sizin de artmış gözünüz aydın bu arada..

İnşallah Bat gelmeden test yapmayı düşünüyor musun?
Yok canım kimyasalı 4 gün kala öğrendim hayal kırıklığından çok korkuyorum birde bu ay çok hasta oldum üşüttüm antibiyotik kullanmak zorunda kaldım günüm gecikebilir yoksa o yüzden 10 gün gecikince yapacağım

Ben şimdi muayeneden çıktım da beklediğinden erken gelişmiş çatlama önleyici verdi doktor yarın çağırdı tekrar 4 olgun 2 büyüyen var dedi az değil mi sizce

Kızlar hepinize günaydın.. biliyorsunuz dün pik görmüştüm bugün silikleşti.. Yani bugün yumurta çatlamış oluyor dimi? Dün değerlendirdik güç bela eşim hastaydı şimdi de bana bulaştı grip oldum İnşallah etkilemez zencefil falan kaynattım bir zararı olur mu bilmiyorum ama burnum çeşme gibi akıyo Şanssızlığımın böylesi

Eklentiler

• 20211018_110629.jpg
    43,5 KB · Görüntüleme: 37
Senin 5 gun kalmamis miydi bat a.. gec mi catlaman oluyor o zaman regle yakin yani? Ben bu testleri hic kullanmadım da ondan soruyrm canimm. C vitamini al bolca sen kuşburnu çayı fln da ic

Ben şimdi muayeneden çıktım da beklediğinden erken gelişmiş çatlama önleyici verdi doktor yarın çağırdı tekrar 4 olgun 2 büyüyen var dedi az değil mi sizce
Valla canım benim 2 yumurtam vardı oluşan ve büyüyen 19 du ebatları ikisininde senin bence gayet iyi diye düşünüyorum inşallah öyledir :)

Senin 5 gun kalmamis miydi bat a.. gec mi catlaman oluyor o zaman regle yakin yani? Ben bu testleri hic kullanmadım da ondan soruyrm canimm. C vitamini al bolca sen kuşburnu çayı fln da ic
Yok canım başkasıyla karıştırıyorsun ben 15. gündeyim bat 2 kasım.. Bende ilk defa yapıyorum testleri burdaki tecrübelerden yola çıkarak :) Tamam canım ilaçsız iyileşirim inşallah

Kızlarr hepinize merhaba bugün kan testine gidecem regl olmazsam dua edin :)) haftasonu pek aktif olamadım ama hepinizin yazdıklarını okuyorum . Rabbim hepimizin gönlüne göre versin
Hayirli güzel haberlerle dönersin insallah canim bekliyoruz sabırsızlıkla ❤
Eki Görüntüle 2935400 Günaydınnn müstakbel anne adaylarımmm
Şeytan bana diyor ki git erken gebelik testi al şu 6 gün önceden söyleyen.. Durdurun beniii
Hahaha o şeytan beni çoktan dürttü ve test sipariş ettim gelir gelmez yapmayı düşünüyorum bat son 5
kızlar selam çarşamba beta 66 çıktı cuma 160 çıktı bidaha yaptırmalımıyım ne diyosunuz
Kese olusana kadar yapılıyor diye biliyorum canım iki günde bir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…