Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar batlara 1-2-3-4 gün kala erken gebelik testi yapabiliriz bence ne dersinizz ? Ben 3 gün daha beklicem 4 gün kala yapıcam negatif görmekten ciğerim soldu.
Benim bata 3 kaldı ama elim hiç teste gitmiyor. İki kez pozitif görüp, ikisinde de kimyasal yaşadım En iyisi beklemek ama dayanamıyoruz…

Kızlar batlara 1-2-3-4 gün kala erken gebelik testi yapabiliriz bence ne dersinizz ? Ben 3 gün daha beklicem 4 gün kala yapıcam negatif görmekten ciğerim soldu.
Ben yapcam canim beraber yapabiliriz testler geldiğinde yapacaktım ama onu da brklemeyebilirim kahve akintim gelmeye basladi

Kuzum baya geçmiş üzerinden ben dün gece falan olduysa ilişki de olduysa bugün çatlama lekesi olurmuş ondan olabilir diye düşündüm canım eğer kırmızı dönmezse yerleşme olabilir

reglime 10 kaldı ama sıfır belirti 10 gün kalıp belirti yaşayan var mı gerçi ben kendimi dinlemiyorum da saldım 2-3 ay öyle bir belirtim de yok açıkçası göğüs hassasiyeti bile başlamadı yani ama yaşayan var mı?

Kuzum baya geçmiş üzerinden ben dün gece falan olduysa ilişki de olduysa bugün çatlama lekesi olurmuş ondan olabilir diye düşündüm canım eğer kırmızı dönmezse yerleşme olabilir
Pembelesiyor geliyor galiba gelmekte olan sadece gecikirdi ama erken olmazdım ona sasirdim

Kirpik olayını bir yerdr daha okumuştum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…