Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın cnm Fatma cnm geçmiş olsun Kasım uğurlu gelsin inşallah kızlar geçen ay 10 gün gecıkme yaşadım spiral vardı bu ay spiral çıkardım yine 3 gün geçti günüm daha gelen giden yok iki kere test de yaptım yoruldum bu duzensizlik neden olur ya

Günaydın cnm Fatma cnm geçmiş olsun Kasım uğurlu gelsin inşallah kızlar geçen ay 10 gün gecıkme yaşadım spiral vardı bu ay spiral çıkardım yine 3 gün geçti günüm daha gelen giden yok iki kere test de yaptım yoruldum bu duzensizlik neden olur ya
Mevsimsel olabilir canim testin negatif mi cikti

Kızlar batlara 1-2-3-4 gün kala erken gebelik testi yapabiliriz bence ne dersinizz ? Ben 3 gün daha beklicem 4 gün kala yapıcam 😭 negatif görmekten ciğerim soldu.
Canım ben daha önce 2 gün kala pozitif görmüştüm tabi sonra kimyasal olduğunu öğrendim ama belki pozitif görürsün sağlıklı gebelik olur inşallah:KK68:

Kızlar batlara 1-2-3-4 gün kala erken gebelik testi yapabiliriz bence ne dersinizz ? Ben 3 gün daha beklicem 4 gün kala yapıcam 😭 negatif görmekten ciğerim soldu.
Benim 4 gun kaldi ama ypmaya cesaretim yok belki gec döllenme olur çıkmaz belki regl takvimim de değişme vardır mevsimsel dönemden etkilenmiştir fln diye ..Off bilmiyorum kanıma girmeyin😅

Benim 4 gun kaldi ama ypmaya cesaretim yok belki gec döllenme olur çıkmaz belki regl takvimim de değişme vardır mevsimsel dönemden etkilenmiştir fln diye ..Off bilmiyorum kanıma girmeyin😅
Hahah eninde sonunda sonucu öğrenicez zaten. Ben dayanamazdım 4 gün kalsaydı 😳 Bekle batı o zaman bebiş. Net sonucu gör 🙏🏻

Yaa kuzu bisey dicem ilişkiden sonra benden kahverengi akıntı geldi adet mi olcam yoksa diğer seçenek mi bilemedim şoklardayım suan
Nasıl canim sulu cok mu silinti şeklinde mi.. ayy bilemedim ki hiç yaşamadım öyle.. Iyice kıllanır olduk bat yaklaştıkça.. Rabbim hayırla sonuçlandırıp sevindirsin bizleri insallah🤲

Nasıl canim sulu cok mu silinti şeklinde mi.. ayy bilemedim ki hiç yaşamadım öyle.. Iyice kıllanır olduk bat yaklaştıkça.. Rabbim hayırla sonuçlandırıp sevindirsin bizleri insallah🤲
Aminn canim benim sumuksuydu ya oğlumda da olmuştu mesela yerleşme kanaması olabilir demişti ama umutlanmak istemiyorum

Kızlar hepinize günaydın.. biliyorsunuz dün pik görmüştüm bugün silikleşti.. Yani bugün yumurta çatlamış oluyor dimi? Dün değerlendirdik güç bela eşim hastaydı şimdi de bana bulaştı grip oldum 😷 İnşallah etkilemez zencefil falan kaynattım bir zararı olur mu bilmiyorum ama burnum çeşme gibi akıyo🤣🤣 Şanssızlığımın böylesi🙄
Evet canım yumurtanın çatlamış gözün aydın:halay::KK76::rapci::KK48:

Ya kuzum bu kadar stres olacağına yap yine bata 1 2 gün kala yine yap çok stres yapıyorsun

X