Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın kızlar Bat 21 Ekim, 3 gün kaldı. O tarihlerde adet bekleyip belirti yaşayan var mı?
Benim göğüs hassasiyeti, halsizlik var. Ne tesadüf ki bunlar adet belirtisi de
Aynı zamanda en çok güldüğüm ve inanmadığım belirti de var. Kirpik karışması, evet doğru duydunuz Kirpiklerim birbirine girdi, rimelle bile zor ayırıyorum.
2 kimyasalım var, ikisini de adete 4 gün kala öğrenmiştim. Artık test de yapasım yok, sevincim anca 3-4 gün sürüyor

Yavrum valla dediğin gibi aklımda sadece o var. Rüyamda böyle çok net çift çizgi vardı çok umutlanmıştım yaa.
Senin bat ne zaman canım ?
ben geçen ay 21 ekimde olmuştum klomen ve ovitrelle kullandım bu ay 2.kez doktorum 18ini bekle akşam kan testine git dedi akşamı bekliyorum iğne tarihi 5 ekim hayırlısı inşallah :) Ben rüyamda neler neler görüyorum resmen bilinçaltımızın koca bi oyunu abla gel git yaşatıyor insana tabi ki kuzum

Hayırlı haberlerini bekliyorum canım benim haber ver mutlaka

Sen çok yaşa e mi canım kirpik karışması hamilelikle ne ilgisi var ben ilk defa duydum da şimdi senden :) gaz sancısı kramp göğüslerim adetken bile şişmez şimdi şişler var ama damarlar falan görünmüyo kusma da oldu bende ama daha çok bulantı yaşıyorum iğnenin etkisi mi başka birsey mi bilmiyorum valla kafam çok karışık :)

Ya vallahi bu da belirtiymiş, e karıştılar işe Ben de bağlantısını çözemedim ama belirti belirtidir Umut fakirin ekmeği
Senin bat ne zaman canım?

Ya vallahi bu da belirtiymiş, e karıştılar işe Ben de bağlantısını çözemedim ama belirti belirtidir Umut fakirin ekmeği
Senin bat ne zaman canım?
Bugün regl olmazsam kan testine gidicem canım ben akşama inşallah :) geçen ay 21 eylüldü . Ben iğne oldum da ovitrelle doktor da bugün git dedi bana 5 ekimde olmuştum bakalım :)

Adet günü gelmeden net bi sey olamıyor hiç. Adet belirtileri de olabiliyor gebelik de. Bat geçince netleşiyor ancak
Dün pembe lekem geldi ardında kahverengi.. Normal gününden önce geldi, geçen ay 21'inde olmuştum. Bu ay 17 normalde şaşmazdı en fazla 2 gün önceye alırdı.. Çok üzgünüm..

Dün pembe lekem geldi ardında kahverengi.. Normal gününden önce geldi, geçen ay 21'inde olmuştum. Bu ay 17 normalde şaşmazdı en fazla 2 gün önceye alırdı.. Çok üzgünüm..
Üzülme canım benim kasım var daha önümüzde bak :) kocaaaman bi ay :) Moral bozmak yok devam :)

Günaydın canım benimde bat 25 ekim Cumartesi günü yoğun şekilde kasık ağrısı vardı dünde öyle bugün daha iyiyim ve göğüslerimde aşırı hassasiyet var uçları kırmızı dokunamıyorum bile ve geçen ay kimyasal gebelik geçirdim rabbim kucağımıza sağlıklı evlatlar almayı nasip etsin inşallah

İnşallah Bat gelmeden test yapmayı düşünüyor musun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…