Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sen çok yaşa e mi :rolleyes: canım kirpik karışması hamilelikle ne ilgisi var ben ilk defa duydum da şimdi senden :) gaz sancısı kramp göğüslerim adetken bile şişmez şimdi şişler var ama damarlar falan görünmüyo :KK70: kusma da oldu bende ama daha çok bulantı yaşıyorum iğnenin etkisi mi başka birsey mi bilmiyorum valla kafam çok karışık :)
Benim iki hamileliğimde de kirpiklerim birbirine girmiş halde olurdu hep 😆

kızlar selam çarşamba beta 66 çıktı cuma 160 çıktı bidaha yaptırmalımıyım ne diyosunuz
Selam beta 1000/3000 değere ulaştığında yani 5 yada 6.hafta kese görülür. 2 güne baktrma şansın varsa batırabilirsin.2 güne 2 katı artmış olacak sağlıklı bir gebelik diyebilmek için..ve sizin de artmış gözünüz aydın bu arada..

İnşallah ❤️ 🤗 Bat gelmeden test yapmayı düşünüyor musun?
Yok canım kimyasalı 4 gün kala öğrendim hayal kırıklığından çok korkuyorum birde bu ay çok hasta oldum üşüttüm antibiyotik kullanmak zorunda kaldım günüm gecikebilir yoksa o yüzden 10 gün gecikince yapacağım ☺️

Kızlar hepinize günaydın.. biliyorsunuz dün pik görmüştüm bugün silikleşti.. Yani bugün yumurta çatlamış oluyor dimi? Dün değerlendirdik güç bela eşim hastaydı şimdi de bana bulaştı grip oldum 😷 İnşallah etkilemez zencefil falan kaynattım bir zararı olur mu bilmiyorum ama burnum çeşme gibi akıyo🤣🤣 Şanssızlığımın böylesi🙄

Eklentiler

• 20211018_110629.jpg
    20211018_110629.jpg
    43,5 KB · Görüntüleme: 37
Kızlar hepinize günaydın.. biliyorsunuz dün pik görmüştüm bugün silikleşti.. Yani bugün yumurta çatlamış oluyor dimi? Dün değerlendirdik güç bela eşim hastaydı şimdi de bana bulaştı grip oldum 😷 İnşallah etkilemez zencefil falan kaynattım bir zararı olur mu bilmiyorum ama burnum çeşme gibi akıyo🤣🤣 Şanssızlığımın böylesi🙄
Senin 5 gun kalmamis miydi bat a.. gec mi catlaman oluyor o zaman regle yakin yani? Ben bu testleri hic kullanmadım da ondan soruyrm canimm. C vitamini al bolca sen kuşburnu çayı fln da ic

Ben şimdi muayeneden çıktım da beklediğinden erken gelişmiş çatlama önleyici verdi doktor yarın çağırdı tekrar 4 olgun 2 büyüyen var dedi az değil mi sizce
Valla canım benim 2 yumurtam vardı oluşan ve büyüyen 19 du ebatları ikisininde senin bence gayet iyi diye düşünüyorum inşallah öyledir :)

Senin 5 gun kalmamis miydi bat a.. gec mi catlaman oluyor o zaman regle yakin yani? Ben bu testleri hic kullanmadım da ondan soruyrm canimm. C vitamini al bolca sen kuşburnu çayı fln da ic
Yok canım başkasıyla karıştırıyorsun ben 15. gündeyim bat 2 kasım.. Bende ilk defa yapıyorum testleri burdaki tecrübelerden yola çıkarak :) Tamam canım ilaçsız iyileşirim inşallah

Kızlarr hepinize merhaba bugün kan testine gidecem regl olmazsam dua edin :)) haftasonu pek aktif olamadım ama hepinizin yazdıklarını okuyorum . Rabbim hepimizin gönlüne göre versin :KK200:
Hayirli güzel haberlerle dönersin insallah canim bekliyoruz sabırsızlıkla ❤
Eki Görüntüle 2935400 Günaydınnn müstakbel anne adaylarımmm ❤️
Şeytan bana diyor ki git erken gebelik testi al şu 6 gün önceden söyleyen.. Durdurun beniii
Hahaha o şeytan beni çoktan dürttü ve test sipariş ettim gelir gelmez yapmayı düşünüyorum bat son 5 😀
kızlar selam çarşamba beta 66 çıktı cuma 160 çıktı bidaha yaptırmalımıyım ne diyosunuz
Kese olusana kadar yapılıyor diye biliyorum canım iki günde bir

X