Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaaaa geçmiş olsun canım :KK1::KK43:dikkat et kendine sıcak şeyler iç seninde çatlamadan sonra mi oldu canım hassasiyet dolguunluk felan:oops::KK12:
Sagolasin canim ilacsiz halletmeye çalısıyoruz benim yavaş yavaş dolgunlaşmaya başladı hep öyle olur ama adete yakın şişerler 😕

Kızlar selam. Benim bat 24 ekım. 8 ekımde ovulasyon 9 unda catlama oldu. O zamandan berı kasıklarımda hafif bir agrı var ve gecmedı. Adetım her ay ortalama 32 günde bir oluyor. Duzenlıdır. O gunlerı degerlendırdık . Bu ay 7gun kala (dünden beri) tuvalete gittikce pembe renkte bir akıntı geliyor. Tam adet kırmızı da değil. Bu sekılde ve bu kadar erken bır yerlesme kanaması vs olabılır mı?
Yerleşme kanaması için erken değil aslında İnşallah öyledir hayırlı haberler alırsın canım 🙏🏻😍

Kızlar selam. Benim bat 24 ekım. 8 ekımde ovulasyon 9 unda catlama oldu. O zamandan berı kasıklarımda hafif bir agrı var ve gecmedı. Adetım her ay ortalama 32 günde bir oluyor. Duzenlıdır. O gunlerı degerlendırdık . Bu ay 7gun kala (dünden beri) tuvalete gittikce pembe renkte bir akıntı geliyor. Tam adet kırmızı da değil. Bu sekılde ve bu kadar erken bır yerlesme kanaması vs olabılır mı?
Yerleşme olabilir canım kan rengi ve parlak olmaması önemli olan hayırlısı olsun lekelenme bitince test yap

Yerlesne olabilir canım biraz daha bekleyip test yap istersen . İns hamilesindir 😍

D4C2C0B9-DB4F-4A3D-87B9-8A7BDE3054F6.png
Günaydınnn müstakbel anne adaylarımmm ❤️
Şeytan bana diyor ki git erken gebelik testi al şu 6 gün önceden söyleyen.. Durdurun beniii

Eki Görüntüle 2935400 Günaydınnn müstakbel anne adaylarımmm ❤️
Şeytan bana diyor ki git erken gebelik testi al şu 6 gün önceden söyleyen.. Durdurun beniii
Beklemelisin kuzum azıcık oyalanmaya bak başka şeylerle valla çok zor biliyorum :) Test yaptıktan sonraki daha büyük stres valla boşver hiç strese girdirme kendini

Beklemelisin kuzum azıcık oyalanmaya bak başka şeylerle valla çok zor biliyorum :) Test yaptıktan sonraki daha büyük stres valla boşver hiç strese girdirme kendini
Yavrum valla dediğin gibi aklımda sadece o var. Rüyamda böyle çok net çift çizgi vardı çok umutlanmıştım yaa.
Senin bat ne zaman canım ?

X