2021 Aralık Anneleri

Kızlar bir arkadaşım var hamile Demir ilacı sordum ona o SİDEFER TOZ kullanıyormuş kabızlık felan yapmıyormuş devlet karşılamıyor diyor ücretli trend yolda 78 lira ben almayı düşünüyorum kabızlık yapmaması en büyük tercihim
Adi tam ayni degil ama ben Sinfer toz kullandim 1 ay. Icinde 17mg demir var
Dunku kontrolumde doktor Feramat'a geç dedi bunda 100mg demir varmis. Siz dr.a danisarak ihtiyaciniz olanini kullanin bence toz olan yetersiz gelebilir

Adi tam ayni degil ama ben Sinfer toz kullandim 1 ay. Icinde 17mg demir var
Dunku kontrolumde doktor Feramat'a geç dedi bunda 100mg demir varmis. Siz dr.a danisarak ihtiyaciniz olanini kullanin bence toz olan yetersiz gelebilir
17 mg vinelac dada var azmış feramat nasıl peki o ücretlimi devlet karşılıyor mu

Kızlar 2 gündür boyun ense ağrısı çekiyorum sonra baş ağrısı olarak devam ediyor. Yaşayan var mı. 😔 hafif bi ağrıda değil çok ağrıyor hamileliğimin başından beri ilk defa parol içtim o kadar dayanamadım yani.
Bende çok cektım bi ıkı gündür ıyıyım yanı tekrarlamaz ınsallah tansıyonum yukseldı zannettım ama hep 10 a 6 falan oluyor çok geçmiş olsun. Sıcaklardandır heralde diye düşünüyorum

Tansiyonuna baktirsan yukselme falan olabilir mi

Ben canim ozellikle kafani hareket ettirdiginde zonkluyor o agriyi cok cektim

Bende çok cektım bi ıkı gündür ıyıyım yanı tekrarlamaz ınsallah tansıyonum yukseldı zannettım ama hep 10 a 6 falan oluyor çok geçmiş olsun. Sıcaklardandır heralde diye düşünüyorum

Tansiyonum iyi 11/6 12/6 çıkıyor ama omuzlarımdan yukarı çıkan bir ağrı var. Geceki kadar çok olmasada şuanda var. Geçer inşallah 😔

Tansiyonum iyi 11/6 12/6 çıkıyor ama omuzlarımdan yukarı çıkan bir ağrı var. Geceki kadar çok olmasada şuanda var. Geçer inşallah 😔
O benim başağrı tarzım
Gece uyanınca bile ağrıyor bazen
Kendimi çok yormamaya çalışıyorum
Yorulduğum günlerin peşime mutlaka ağrıyor
Zonklamalı filan korkunç bi ağrı
Kanım yükselince düzeldi biraz ama ara ara yine oluyor
Tansiyonum da düşük çıkar hep
Ya bnm kalça ağrım geçti hafifçe kuyruk sokumu ağrıyor başka bnm gibi ağrısı olan Varmı?
Belim ağrırdı benim de
Muz ve maden suyu dayıyorum kendime her gün

O benim başağrı tarzım
Gece uyanınca bile ağrıyor bazen
Kendimi çok yormamaya çalışıyorum
Yorulduğum günlerin peşime mutlaka ağrıyor
Zonklamalı filan korkunç bi ağrı
Kanım yükselince düzeldi biraz ama ara ara yine oluyor
Tansiyonum da düşük çıkar hep

Belim ağrırdı benim de
Muz ve maden suyu dayıyorum kendime her gün
Magnezyum 3 günde 1 içiyorum bi kaç gün Bnde muz yiyim korkuyorum yiyemiyom ki kabız yapiyor ☹️

Magnezyum 3 günde 1 içiyorum bi kaç gün Bnde muz yiyim korkuyorum yiyemiyom ki kabız yapiyor ☹️
Magnezyum alırken de yedim valla
Doktor tavsiye etmişti
Yürüyemiyordum bile fazka bel ağrısından

Geçen tvde birş muz kabız yapmıyor dedi
Bağırsak düzenliyormuş 🤷‍♀️

X