2021 Ağustos transfer bekleyenler

A
geçmşyor ağrısı Ya çok korkuyorum gerçekten

Kuzum bu listeyi banada atar misin. Mudem cok fena. Cok makbule gecer walla

Kuzum bu listeyi banada atar misin. Mudem cok fena. Cok makbule gecer walla
Canım listede benim bol salata hafta 2 gun balık bol protein ve sebze vardı. Ekstra doktor günde 1 çay bardağı havuç suyu bir avuç kabak çekirdeği 2 ceviz demişti bunu şimdi içemiyorum tıkınıyorum. Onun haricinde baharat komple yasak. Tuz şeker beyaz ekmek yasak. Bitki çayı ıhlamur ve zencefil bir bardak serbest. Bulantı için bana ilaç verdi doktor bi sor istersen kuzum kıyamam

Bulanti gibi degilde midem kotu. Nasil bisey bende anlamadim . Rennie surup vermisti doktor onuda icemedim, kotu geliyor tadi. Hamile gibi degil de hasta gibiyim. Insallah hersey yolundadir

Canım gecmıs olsun birşey olmamıştır ınsallah ya ferah tut içini. Rahat etmeyeceksen gıt tabı doktora ama zannetmıyorum ben bısey oldugunu dualarımız senınle
Gittim şimdi geldim dinlen bol bol yat dedi baktı ama daha keseyi göre etsiz dedi.2gün önce 541 di şimdi hadi 1000 olsa hadi görünmez kese en az 2000 i geçmesi lazım dedi doktor.

Gittim şimdi geldim dinlen bol bol yat dedi baktı ama daha keseyi göre etsiz dedi.2gün önce 541 di şimdi hadi 1000 olsa hadi görünmez kese en az 2000 i geçmesi lazım dedi doktor.
E doğru söylemiş canım benim görünmez korkma sen bisey olmaz inşallah uzan bugün dinlen çok kalkma

tamam canım

tamam canım yavaş dikkatli hareketlerle yapıyoruz :)

stres yapma canım dinlen ve rahatlamaya çalış bir şey olmayacak inşallah korkma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…