2021 Ağustos transfer bekleyenler

Merhaba benim 18 ağustosta transferim oldu. Normalde test günüm 28 i ama ben dayanamayıp dün idrar testi yaptım. Negatif çıktı. Benim gibi olup sonradan kanda pozitifi gören var mı. 5. Embriyosuydu.

Merhaba benim 18 ağustosta transferim oldu. Normalde test günüm 28 i ama ben dayanamayıp dün idrar testi yaptım. Negatif çıktı. Benim gibi olup sonradan kanda pozitifi gören var mı. 5. Embriyosuydu.
Merhaba kan testi daha garantı sonuc verıyor genelde oyuzden ben hıc ıdrar vermedım. 7.gun kanda pozitif deger cıkmıs tı. Hayırlısı olsun hakkınızda ınsallah

kızlar şimdi dediklerinize uyarak raporu 7 gün olarak alıcam asistanla görüştüm.. peki transferden sonra da progestan vurucaz ya mesela benim ertesi gün iğne günü eve gelecek hemşire bulamadım iğne yapmak için hastaneye git gel bunlar sorun mu her seferinde iğne için git gel yapıcam ve merdiven inip çıkıcam 3 kkat

tamam canım ben de sorayım olmadı sürgüye yaparız

Ondan birşey olacağını zannetmiyorum transferden sonra bende üç kat çıkıp üç kat indim zaten hemen düşecek birşey değilmiş

peki ben 4.gün evde yalnız olucam sadece 3 gün eşim yanımda olucak sonra çalışıyor o da annem de gelemez 4. günden itibaren yemek de mi yapmıyim dışardan mı söyliyim ?? ızgaralar sorun değil dimi kızlar??

Ben hep dışardan söyledim eşim yoktu ızgara tarzı şeyler getirdi bana et tavuk balık yemedim hangisi yenmesi gerekiyor bilmediğim için

ay ne bileyim ya :) herkes dikkat et yat dinlen diyor başka yorumlarda da çok okuyoruz valla sen de iğne için mi git gel yaptın canım
Cnm ben kalçadan iğne yaptırmıyorum progestan göbekten yapılandan almıştım sadece lekelenme olduğunda kalçadan bir tane iğne yaptırdım onu da eşim yaptı yok ev üçüncü kat asansör çalışmıyor üç kere de teste gittim hep yürüdüm yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…