2021 Ağustos transfer bekleyenler

et yemedin mi adana urfa falan yemedin yani e ne söyledin ki dışardan peki çorba var sadece yoksa yemeksepeti vs gibi bir şeylerden mi denedin
Et yedim pirzola yaptırmıştık tavuk söyledim eşim getirdi çorbada yaptırdı bir gün mercimek çorbası yani sadece balık yemedim

Merhaba benim 18 ağustosta transferim oldu. Normalde test günüm 28 i ama ben dayanamayıp dün idrar testi yaptım. Negatif çıktı. Benim gibi olup sonradan kanda pozitifi gören var mı. 5. Embriyosuydu.
merhaba idrar testleri negatif ise bazen yanlış sonuç veriyor kan testini görmeden üzülme sakın

Z zeynokoloji Canım ben hala her gün iğne vurguluyorum ve gidip geliyorum sağlık ocağına. Benim evimde 3.kat. gidip gelince dinlen bisey olmaz. Yemek konusuna benim doktorum 2 gün balık verdi. Ama bence urfa adana yeme çok baharatlı. Bana verilen listede tuz baharat yasak. Sindirim problemi yaratabilir. Ev yemeği söyle dışarıdan. Ya da daha böyle pirzola falan. Ama bence 4.günde kendin de yemek yapabilirsin basit şeyler mesela çorba sebze yemeği o kadar bisey olmaz. Ağır iş yapma sadece

tamam canım teşekkür ederim

Merhaba benim 18 ağustosta transferim oldu. Normalde test günüm 28 i ama ben dayanamayıp dün idrar testi yaptım. Negatif çıktı. Benim gibi olup sonradan kanda pozitifi gören var mı. 5. Embriyosuydu.
Burada bi arkadaş vardı kanda 7.gün negatif olup sonra pozitife çıkan ama kimdi hatırlayamadım. Bence çok erken daha inşallah güzel sonuçlar alirsiniz

Yooo yap ama o kadar uğraşacağın edeceğin bi yemek yapmak basit kolay yemekler yap.Hiö öyle kızartmalar uğraşmalar filan yapma.Yap yemeğini mesela yarım saat Mİ ayakta kaldın git 2 saat uzan.dinlendir kendini.Birde dolapta yukarılara uzanma öyle tabak çanak İçin yükseğe uzanma

ha tamam canım çok sağol :)
Ben yemegin soganını koyup gelıp ayaklarımı uzatıp oturuyordum 3.gunden sonra. Soganı halledıp suyunu koyana kadar ayakta durup ardından suyu koyunca gene yataga... Agır cekımde hareket edıyormus gıbı yapıyorum hala ani hareket etmemek ıcın ama yavas yavas da olsa kendın yaparsın bencede

Kızlar ben çok kötüyüm Ya.karnım o kadar çok ağrıyor Kİ anlatamam öyle böyle değil.Biraz iş yeri konusunda sıkıntı yaşadık bayağı bayağı bi stres oldum telefonda bi ufak tartışma filan.Ve karnıma ağrı girdi geçmek bilmiyor 2 saattir.Ayaktaydım 2-3 saattir bir de şimdi anca daha uzandım.Ya içimi bi korku sardı inş bebeğime bir şey olmaz duş edin nolur.

Bende 3.kattayım.Her akşam iğne olmaya giderdim sıkıntı değil ama hoplaya zıplaya inme :) yavaş yavaş in merdivenleri yavaş yavaş çık ameliyat olmul gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…