2021 Ağustos transfer bekleyenler

Ben de kara kara düşünüyorum. Aşırı kalabalık sınıflarımız 37-38 öğrenciyle pandemide... Allah’a emanetiz inşallah çok rahat geçiririz
Benım sayım 25 allahtan o iyi ama okul 6 katlı bir bina nöbeti dusununce afakanlar basıyo dogal olarak

Ben biraz sanki fazla rahat yasıyor gıbıyım neden bılmıyorum ama evde sureklı yatmıyorum dısarıda cıkıyorum ev supurmek dısında her ısımı kendım yapmaya calısıyorum falan...
Kendıme sureklı "hasta degılsın hamılesın tabıkı dıkkat edeceksın ama abartma" telkını vermeye calısıyorum

Evet ben bunlaeı çok önceden araştırmıştım.Maydonoz düşüğe neden oluyor.Hurma da öyle.Ama mesela 8.aya girdiğimiz andan itibaren her gün 7 adet hurma yemeliymişiz açılma yapıyormuş rahat bi şekilde.

Ya işte bence tutunup ilk ayı atlatmak önemli olan.Bebğimiz tutunduktan sonra kalp atışlarını da duyduktan sonra evelAllah gerisi sıkıntı olmaz.ama bizim gibi gebelikler riskli gebelik maalesef 3 ay dolana kadar.Normal şekilde hamile kalanların vücutları bebekleri için hormon üretiyorlar ve bebekleri tutunuyor bizim vücudumuz 3 ay alışana kadad o hormonu üretmiyor ve biz takviyelerle bunu idare etmek zorundayız.O yüzden ilk 3 ay yine de bi tehlikesi var diyip daha temkinli olmak lazım bence

Herkesin hamileliği de farklı olabiliyor. Kimisine yatmak yarıyor kimisine hareket etmek. Bence bu durumda herkes doktoruna danışmalı ve ona gore hareket etmeli. Benim 2 doktorumda riskli gebelik kategorisindesin dediği için ben evde dinlenerek geçiriyorum. Annem yanımızda kalıyor sag olsun o hallediyor isleri

Tabi canım herkesin dönemi kendıne göre, herkes kendıne iyi geleni en iyi kendısı bilir.
Amaan saglıkla devam etsin hayırlısıyla kucagımıza gelebılsınler de yeterki...

Bende de var canım o eşimde protez var ona kıyamam pek o yüzden annesi geldi ama ev süpürme dışında her şeyi kendim yapıyorum. 7. Günden sonra her gün 2000 adım attım sonuçta hareketsizlik daha riskli kan pıhtılaşma durumu da var hepimizde. Okula gelince sağolsun idarem 3 senedir nöbet vermiyorlardı bana. Tromboz hastalığım olunca bir dönem okula gidemedim döndüğümde de hocam bize bir kağıt getir tutma dediler. Tek hekim raporunu da kabul ettiler. Detaylı teftişte bile müfettiş sorunca müdürüm hasta hocamız dedi adam bir şey demedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…