2021 Ağustos transfer bekleyenler

Ben çok rahat bekliyordum ama sizleri takip ettikçe kendimi sorguluyorum niye bu kadar rahatım diye Hiç belirti aramak aklıma bile gelmemişti sayenizde artık arıyorum ve yok Gaza gelip test yapmasam bari
Valla insan ister istemez etkileniyor normal olan senin üstüne çok düşmemek lazım herşeyden Allahtan

Valla insan ister istemez etkileniyor normal olan senin üstüne çok düşmemek lazım herşeyden Allahtan
En doğru cümleyi sen kurdun.”herşey Allah’tan” bir beşer olarak elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım.Bizlere bahşettiği ilmi,tıbbı belki şifasına vesile kılar diye çare aramaya ve çabamı göstermeye de çalıştım. Bundan sonrası bizi aşar arkadaşlar.Yaratmak Allah’ın işidir.Haddimizi bilmek sevimli sevimli dualarımıza devam etmek bize düşen

Ayy ne kaa guzel pozitif mesajlar yazmissin

Aynen öyle hakkımızda hayırlı olanı ve gönlümüzdekini tez zamanda nasip etsin Allah

Herkese merhaba!!!Antalyadan yazıyorum
16 haziran ilk tedavi başladım 25 haziran OPU oldu: 2 tane embriyo var 4ab ve 3bb.. son hafta regl bekliyorum ve ağustos transfer olacak. Benimle bekleyenler var mi?
Merhaba bende varim 15 haziranda opu oldum 26 haziranda adet olmustum suan 2.adetimi bekliyorum transfer icin ama gecikti.4 tane pgt den gelen dondurulmus embriyomuz var

Herkese merhaba!!!Antalyadan yazıyorum
16 haziran ilk tedavi başladım 25 haziran OPU oldu: 2 tane embriyo var 4ab ve 3bb.. son hafta regl bekliyorum ve ağustos transfer olacak. Benimle bekleyenler var mi?
Selam kızlar bugün transferim yapıldı dualarınızı bekliyorum

Opudan 1 hafta sonra oldum ama simdi 2 adet yoktu bugun 36 gunum(((bende 2 agustosta bekledim normalde ama yoktu(((

İnşallah hepimizin pozitif sonuçları yazılır Rabbim bizleri de anne yapsın Amin 🖑🖐

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…