2021 Ağustos transfer bekleyenler

Bende siskinlik var o da buyuk ihtimal ilaclardan baska da bisey yok. Kafa dagitacak biseyler bulmamiz lazim. Disari cikip yemek yesek olmaz mi
Ya ben zaten iğneler için çıkıyorum sağlık ocağına gidiyorum yemek olur bence. Benim doktorum günlük rutinine dön dedi ben sürekli yatmıyorum sadece kendimi yormuyorum.

Bende aynen valla günlük hayatıma devam kendimi yormuyorum ara ara uzanıyorum bizde artık normal gebeler gibitek fark biz biliyoruz onlar bilmeden herşeyi yapıyolar tutunan bebek kolay kolay dusmez eğer sağlıklıysa öyle düşünüyorum

Bende şuan uçak yolculuğu yapıyorum ve baya yürüdüm bu gün 4. Günüm nasiplen ötesi yok valla

Kızlar bugün 4.günüm sabah normal kaset test yaptim belli belirisz cıktı cok net değil dikkatlice bakarsan görüyorsun normalmi sizce bu

Bende şuan uçak yolculuğu yapıyorum ve baya yürüdüm bu gün 4. Günüm nasiplen ötesi yok valla
4. Gun yolculuk etmekte bi mani yok kuzum. Ben ertesi gun ettim. Yolculuklara izin veriliyor ama o yola cikanca basa ne gelecegi muamma. Bizim ucak rotar yapti saatlerce hava alaninda beklemrk zorunda kaldim.taksi ayarlamistik rotar olunca iptal oldu servisle eve geldik . Yinede nasip Allah ol derse ne mani olabilirki

Benimde bgn estrofemin 7.günü yrn kontrolüm var bakalım transfer icin hangi günü diyecek. Ben iki kayıp gebelik yaşadım. İlkinde hic dikkat etmedim düştü. İkinci de Yediğim, içtiğim, attığım adım, stressiz yaşam, yoga vs herseye dikkat ettim yine düştü. Simdi ilk defa tüp bebek embriyomu koyduruyorum ve günlük rutinimi bozmayacağım hic. Sağlıksızsa düşüyor. Benim iki ay önce düşen de kromozom bozukluğu çıktı bebekte. Yani demem o ki doktorunuzun dedikleri haricinde hayatınızı pek kısıtlamayın. Sağlıksızsa zaten durmuyor maalesef. Umarım hepimiz hayırlısıyla ve sağlıkla bebeklerimizi kucaklarımıza alırız

Aminn canim insallah.. seninde guzel haberlerini bekliyoruz

Kızlar bugün 4.günüm sabah normal kaset test yaptim belli belirisz cıktı cok net değil dikkatlice bakarsan görüyorsun normalmi sizce bu
Sizinle günümüz aynı olunca bi heycanladim görüyorsanız vardır bence hele hemen çıktıysa çünkü pozitifte hata olmuyor genelde. Foto atin isterseniz

Zaten çok yatmak kan akışını bozduğu için daha riskli olabiliyormus. Temizlik falan yapmıyorum annem yaptı sag olsun onu başka devam ediyorum hemen hemen. Zaten ayağa kalkmakla düşecek olan bebek söylediğiniz gibi sağlıksızdır

Hiç vicdan yapmayın gerçekten tutacağı varsa yatma kalkma ile olacak iş değil o zaten riskli olsa yolculuk yapmayın derler.

Aynen öyle nasip artık bekliycez bakalım o pozitif olmak lazım inşallah bizimledir bebelerimiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…