2021 Ağustos transfer bekleyenler

Bu stresle de zaman geçmez ki ama. Aylardır bu tedaviyle uğraşıyorum,transfer olabilmeyi bile başarı sayabilecek kafaya geldim.Hiç birşey kaçıramaz keyfimi☺️ Sonrasına sonra bakarız 😉
Bende aynı sekilde transfer aşamasını bekliyorum aynen öyle valla en güzeli sizin gibisi inşallah herşey gönlümüzce olur 😍👍

Kızlar ben sabah pasaport ile uğraşıyorum . Bugün tablo yaptırmak istiyorum . Bana yazarmısınız burda
Taze mı krio mu
Kaçıncı deneme
Ve transfer ne zaman oldu

Benim bugün 35 günüm)))hala hiçbirşey yok)((çok sinirli oldum o kadar beklemek🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

Herkese selam benim transferim de inşallah 17-18 Ağustos’ta. Estrofem ve Prednol kullanıyorum. Donmuş transfer olacak inşallah hepimizinki sağlıkla tutar. Çok heyecanlıyım:)

Cogu hamilikte kasik agrisi ve kasiklarda batma hissi ilk belirtilerden. 2 hamilelik gecirdim ikisinide erken haftada kaybettim. Bende oyle olmustu. Suan transderin 2 gunundeyim belirtim yok:KK43:

🙏🏼 Allahın dediği olur belki de psikolojik bunlar. Arkadaşım canını sıkma insallah hersey yolundadır 😍 4 gün bendede hiç bişi yoktu bugun oldu ara ara oluyo 🙄

Ben çok rahat bekliyordum ama sizleri takip ettikçe kendimi sorguluyorum niye bu kadar rahatım diye ☺️ Hiç belirti aramak aklıma bile gelmemişti sayenizde artık arıyorum ve yok ☺️ Gaza gelip test yapmasam bari ☺️

X