2021 Ağustos transfer bekleyenler

Benim de 12-13 ağustos gibi dondurulmuş transfer olacak. ne zaman test yapacaksınız, dondurulmuş transferde 6. günde gebelik haberi alanlar olmuş :)
Test günüm 12 Ağustos 1-2 gün önce evde görmek isterim büyük ihtimal.Ondan önce test yapmak gibi bi niyetim yok.

Bu stresle de zaman geçmez ki ama. Aylardır bu tedaviyle uğraşıyorum,transfer olabilmeyi bile başarı sayabilecek kafaya geldim.Hiç birşey kaçıramaz keyfimi Sonrasına sonra bakarız
Bende aynı sekilde transfer aşamasını bekliyorum aynen öyle valla en güzeli sizin gibisi inşallah herşey gönlümüzce olur

Kızlar ben sabah pasaport ile uğraşıyorum . Bugün tablo yaptırmak istiyorum . Bana yazarmısınız burda
Taze mı krio mu
Kaçıncı deneme
Ve transfer ne zaman oldu

Benim bugün 35 günüm)))hala hiçbirşey yok)((çok sinirli oldum o kadar beklemek

Herkese selam benim transferim de inşallah 17-18 Ağustos’ta. Estrofem ve Prednol kullanıyorum. Donmuş transfer olacak inşallah hepimizinki sağlıkla tutar. Çok heyecanlıyım:)

Cogu hamilikte kasik agrisi ve kasiklarda batma hissi ilk belirtilerden. 2 hamilelik gecirdim ikisinide erken haftada kaybettim. Bende oyle olmustu. Suan transderin 2 gunundeyim belirtim yok

Allahın dediği olur belki de psikolojik bunlar. Arkadaşım canını sıkma insallah hersey yolundadır 4 gün bendede hiç bişi yoktu bugun oldu ara ara oluyo

Ben çok rahat bekliyordum ama sizleri takip ettikçe kendimi sorguluyorum niye bu kadar rahatım diye Hiç belirti aramak aklıma bile gelmemişti sayenizde artık arıyorum ve yok Gaza gelip test yapmasam bari

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…