2021 Ağustos transfer bekleyenler

Bende 14 ünde transfer oldum 6.gün emriyosu.şuana kadar bi belirtim olmadı sizin kaçıncı gün emriyosu ? Belirtiniz oldumu hiç
Benim de 5. Gün canım blast embiriyo. İlk gün kasıkta minik batma vardı sonda kabızlıktan mı nedir anlamadım ağrıyı. Bel ağrım hep oldu ama yatmak yüzünden bence. Bugün de saplanıp giden ağrım var nedendir bilmiyorum.

Bugün 6. Gün çok çok silik çizgi var telefon tam zoomlamadı ama ben görüyorum incecik

Eklentiler

• 87A11FBF-6565-45E8-9EF6-43250C00E283.jpeg
    56,4 KB · Görüntüleme: 54
Bence yerleşme ağrıları onlar inşallah öyledir benim sadece sabah tuvalette peçetede ince bi pembe leke gördüm ama sonraki gittiklerimde yok şuan başka bi belirtide yok bakalım beklemek gittikçe zorlaşıyor acaba erken gebelik testinde hangi gün çıkar . Doktor 10 gün sonra test dedi

Canım bana da 9. Gün gel dedi. O kadar göreceli ki belirtiler. Ama pembe leke de belirti diye biliyorum. Devam etmemesi de iyi olabilir sonuçta lekelenme adet değil

Ben yapmaya cesaret edemiyorum erkense diye çıkmazsa erkensede ben olumsuz diye bütün moralimi kaybederim
Yapma da bence. Bakma benim yaptığıma benim umudum az olunca ne fark eder diye düşündüm dehşet bir rahatlık var üstümde. İki çizgi de olsa çığlık atmazdım hani 3 sene önce donduruldu benim embriyolarım transfer olmama bile onay verilmiyordu ben hala onun sevincindeyim düşün ne kadar kabullenmişim

Canım benimm ya ama ne güzel bu umudun inancın gücünden geliyo inan bunuda herkes başaramaz. Maşallah sana inanıyorumki Rabbim boş çevirmez hiç birimizi elimizden geleni yapıyoruz herşeyin bi zamanı var bunada inanıyorum şimdi daha çok hazırsındır belki ve daha hayırlı olur senin içinde rabbim olumlu sonuçlandırsın hepimizi seninlede aynı gün transfer olmuşuz brüksel de oldum ben

Canım çok teşekkür ederim rabbim güzel gönlünden geçenleri versin inşallah kendime olmuş gibi seviniyorum inan. Ben de Acıbadem Kayseri de oldum işlemi. Başka bir şehirden gittim benim hikayem öyle uzun ki... içini karartmayım ama 3 aşılama 1 tüp bebek tedavisi gördüm ama ilk kez transfer yapılabildi. Önce ohss sonra yüksek doz ilaca bağlı tromboz hastalığı ki ölümcüldü. 3 senedir de maddi manevi tüketti beni bu tedavi. Neyse geldik bu güne. Umudum yokken olması daha güzel oldu sanırım. Beklenmedik anda. Dediğin gibi zamanı var her şeyin ne bir an önce ne bir an sonra. Bize düşen dua etmek beklemek birbirimize

Çok çok sevindim adına inşallah arta arta ilerlesin sağlıkla gelişsin ve hayırla sağlıkla al kucağına bizi en iyi aynı şeyleri yaşayan bizler anlarız o yüzden olumlu haber her kişide bizler de umut buluyoruz tedirginliklerde kafa karışıklıklarımda birbirimize destek oluyoruz o yüzden çok güzel bi platform bende pazartesi yola çıkmam gerekicek istanbuldan manisaya evime o yüzden pazardan 9.günden yaptırsam diyorum sizede 9 gün demişler demekki çıkıyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…