2021 Ağustos transfer bekleyenler

Ben de sabah hem erken gebelik hem de kaset test yaptım hic birsey çıkmadı M MUTLUGULL N nuray1033 ben de olsa birsey bgn çıkardı diye düşünüyorum ama bakalım test günüm ptesi. Ptesiye kadar kan vermeyeceğim evde testlere devam olmadı tekrar olmadı tekrar tekrar tüp bebek deneyeceğim ne yapayım yani yeterki sağlığım yerinde olsun ❤

süpersin aynen böyle, hiçbirşey bitmiş değil yeter ki rabbim ol desin biz isteğimizde ısrarcı olacağız.
N nuray1033 yeter ki pes etmeyelim dua edelim son güne kadar umutluyuz :) olmadı mı tekrar deneyeceğiz

Merhaba sonucunuz ne oldu bende aynı duru dayımda şuan merak ettim
Merhaba p. Tesi son kan tahlili mi vereceğim sonra da ultrason için gün alacağım hala göğüs şişliği dışında bir belirtim yok ama herşey güzel gidiyor. Hiç moralinizi bozmayın belirti olmayınca da görüldüğü üzere gebelik oluyor

Kızlar ben bugün kan verdim 8.günüm ve sonucum 0.100 çıktı yani negatif. Umarım hepinizin sağlıkla ilerler. Ben bira ayrılıcam aranızdan.
Uzulmeyin diyemiyorum insan cok emek veriyor hakli olarak yipraniyoruz ama hayirlisi boyleymis demekten baska bisey gelmiyor elimizden keske gelse.. Tek soyleyebilecegim lutfen pes etmeyin, hem 8.gün daha erken bir gün bazen embriyolar geç tutunabiliyor.. Umarım en yakın surede güzel sonuçlar alırsınız, dualarım sizinle

Kızlar 12 ağustosta transfer oldum bugün 8.günü…Transfer gününü sayarsam 9.. erken gebelik testini aldım sizce yapayım mı yoksa bekliyeyim mi 25 ini… Herkese yapmayi idrar testi diyodum ama ben gittim aldım…

Eklentiler

• DBC55DE0-7A3A-4AB0-A071-24AE842574C4.jpeg
    56,1 KB · Görüntüleme: 26
Eğer negatif çıkarsa değişebileceğini bilerek, uzulmeyeceksen yap. Cikma ihtimali yuksek ama çıkmayıp pozitif gören çok kişi de görüyoruz.

Bende 14 ünde transfer oldum ama belirtim yok hiç sadece sabah ve azönce tuvalete gidince peçetede leke gördüm böyle pembe ve kahve renklerinde çok az yerleşme kanaması olabilir mi

Gözünüz aydınn kucağınıza da sağlıkla alırsnz inşallah kaçıncı günde çıktı bu sonuç ve belirtileriniz olmuşmuydu
Amin canım Allah razı olsun inşaAllah Bugün 11.günüm bu sonuç çıktı ben dayanamayıp ama 8. Gün kan testi yapmıştım 30.27 çıkmıştı onda da.7.gün akşamına kadar hiç belirtim olmadı.Normal ilaç kullanımından kaynaklı çok çok az böylr göğüste hassasiyet olmultu ama çok az.7.gün akşamda böylr adet olacakmışım gibi karnım ağrıdı 3 gün sürdü o kadar.

Bende 14 ünde transfer oldum ama belirtim yok hiç sadece sabah ve azönce tuvalete gidince peçetede leke gördüm böyle pembe ve kahve renklerinde çok az yerleşme kanaması olabilir mi
Yarına kadar bekle eğer adet olmazsan yerleşme kanamasıdır.Bende olmadı ama olan çok var

Ooo daha varsa bence yerleşme kanaması.kaçıncı gün embriyosuydu transferiniz?
6.gün emriyosu genetiğe gittiği donduruldu. 2.adetimden sorna Cumartesi transfer oldum. Böyle adet kanı gibi kan değil leke gibi ince bi pembe çizgi geldi sonraki gidişimde de kahve rengi gibiydi. Transferle birlikte 7.gün bugüne kadar başka belirtim olmadı ama bakalım bundan sonra olucak mı bi şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…