2021 Ağustos transfer bekleyenler

Merhaba herşey içindeydi canım otel karantina tabi biletler covit testleri transferler embriyo dondurma herşeyle aracı kişi ilgilendi ayarladı oda komisyonunu aldı tabi
Tam 8 bin tutmadı tabi ufak tefek testler falan orda harcamalar derken gidiyor işte birde kredi çekip gittik 100 bini geçti maalesef

Aslında ben de kendim yapmak istedim ama doktor olmaz dedi ben de komşu kızından rica ettim hemşirelik okumuş lisede. araba sürmeyi gözüm kesmedi her gün korktum. Bir sorun da olmadı yapıyor çok şükür. İçim rahatladı biraz sen söyleyince

Benim aynı kuzum elle tutulur bir belirtim yok sen nasılsın

Benimde aynı inan ki canım sen nasıl oldun toparladın mı biraz
Midem cok kotu ya.. ilaclardan heralde. Ne yesem 2 saat sonra tadi agzimda. Hani yolculuk yaparken miden havalanir ya oyle bisey . Progestan fitilden mi acaba . Gastritimden mi acaba bilemedim.sizde yoksa hamilelikten degildir

Midem cok kotu ya.. ilaclardan heralde. Ne yesem 2 saat sonra tadi agzimda. Hani yolculuk yaparken miden havalanir ya oyle bisey . Progestan fitilden mi acaba . Gastritimden mi acaba bilemedim.sizde yoksa hamilelikten degildir
Herkesin hamileliği bir olmuyor ki kimisinin bulantısı erken başlıyor kimisinin hic olmuyor. Muhtemelen senin biraz erken başladı bulantılar inşallah çok zorlamaz seni

Kızlarr bugün 8.günüm 6.gün emriyosu,salı günü test günüm yarın yola çıkıcam evime bugün test yaptırsam mı yola çıkmadan bilmiş olurum varsa. Kasıl bel ağrısı vs.bi belirti yaşamadım hala. Varsa sayı azda olsa çıkar artık heralde dimi ?

Evet varsa çıkar çok büyük ihtimal zaten benim 6.gün embriyosu olduğu için doktor 9.günde istemişti kan testini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…