2021 Ağustos transfer bekleyenler

Ben bir daha yapmam . Direk kan vericem. Belki yarın kan veririm o kadar. Benimde aklıma geldin acaba dedim test yaptı mı? 8.gün bile çıkmayanlar varmış oluduklarımdan.

simin55 canım valla bende de hiçbir belirti yok :) ben direk kan testi yaptıracağım günü bekliyorum inşallah güzel haberler alırız çok heycanlı bir bekleyiş resmen zaman geçmiyo ya böyle bişey olamaaaazz :)

Ben bir daha yapmam . Direk kan vericem. Belki yarın kan veririm o kadar. Benimde aklıma geldin acaba dedim test yaptı mı? 8.gün bile çıkmayanlar varmış oluduklarımdan.
Yani bu konuda çok çeşitli örnekler var bana doktor ptesi kan ver dedi ptesiye kadar kan vermeyeceğim ama her sabah evde erken gebelik testine devam

Bende düşünmemeye çalışıyorum kafamı sürekli dağıtmak icin ne yapacağımı şaşırdım artık

Günaydın kızlar. Ben evde test yapmayacağım. Pazar günü kan testiyle öğreneceğim sonucu. Kasık ağrılarım var sanki adet gibi..Ama umudumu kaybetmiyorum ve hayırlısı diyorum. Hepimiz için güzel sonuclansın inşaallah

Bende işteyim Allahtan yoksa daha çok düşünürdüm. Aynen bende kendimi sürekli burda buluyorum bir yerde iyi ama kontrolü burda olmuyor tabiki her sabah yazacağım sonucu olumlu da olsa olumsuz da olsa canımız saolsun. Ben kendim herseyden daha önemliyim ne yapayım tekrar denerim

İşte bu harika bencede... Biz herşey den daha önemliyiz biz iyi olacagız kı tekrar tekrar denemeye pes etmemeye gücümüz olsun

Benimde yasın doktorda randevum var.11.günüm.Kan tesri vereceğiz bakalım ne olacak?İnş artma olmuştur değerlerde ve olumlu sonuç alırım.Ya bugüne kadar hep olumlu düşündüm hgc yi de 30 görünce.Ama Bugğn biraz temizlik yaptım evde kendimi yordum azıcık nedense Bi korku oldu içimde daha sonra.çok mu yordum kendimi acaba Ya bir şey olduysa diye endişelenip duruyorum Bugğn yaaaaa

Korkma canım iyi haber alırsın

Korkma bisey olmaz sen yine yorma kendini şimdi yat dinlen. Inşallah yarın güzel sonuçlar alacaksın

Merhaba sonucunuz ne oldu bende aynı duru dayımda şuan merak ettim

Merhaba benimde 2 ağustos transfer günümdü dediginiz gibi hiç belirtim yok zorluyorum kendimi yine yok herkeste belirti olacak diye bisey yok diyorum. Inşallah güzel sonuçlar alırız ❤
Merhaba sonucunuz ne oldu bende aynı durumdayım da şuan transfer günüyle birlikte 6. gündeyim ama hiç belirti yok bi şey yok gibi hissediyo insan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…