2021 Ağustos transfer bekleyenler

Bisey di cem ya ben hiç durmuyorum bi yerlere gidiyorum gezmeye falan sizde oylemisiniz yoksa ?
Ben 2 defa mahalle içinde yürüdüm arkadaşıma gittim onun dışında arabayla uzağa gitmedim çekiniyorum tümsek falan oluyo diye. Ama evde de 7 24 yatmıyorum 😌

Iyi bari yalnız değilmişim eşim de haberi uzan rahatına bak gezmeye gitmeyelim deyip duruyo bende acaba bi ben mi öyleyim diyodum neyse ki yalnız değilim bende ev işine el sürmüyorum ama sürekli dışarda olasım var 😂😂

Iyi bari yalnız değilmişim eşim de haberi uzan rahatına bak gezmeye gitmeyelim deyip duruyo bende acaba bi ben mi öyleyim diyodum neyse ki yalnız değilim bende ev işine el sürmüyorum ama sürekli dışarda olasım var 😂😂
Ben öyle değilim 😔 benim doktorum 20 dakika ayakta kalmama izin verdi. Ilk 12 hafta dikkatli olmakta fayda var kanama ile karşılaşmak istemiyorum dedi. 20 dakika ayakta kalırsan en az 10 dakika uzanacaksın dedi. E 20 dakika nereye gidebilirim ki😂 sadece evin önünde yürüyorum başka bi yere gidemiyorum. Tabi hiç şikayetim yok onlar sağlıklı olsun çok şükür ben raziyim yatmaya 🤲🏻🤗💙

Ayy gerçekten mii hiç belirti görmeyince sizde olumsuzdur gibi düşünüyomuydunuz ?
Yok olumsuz düşünmedim çünkü benim 3.denemem bu ve belirtinin değişkenlik göstereceğini anladım. Zaten doktorum.cogu psikolojik belirtiler diye hep uyarmıştı. Herkesin bünyesi çok farklı tepkiler verebiliyor. Ama söyle düşünün şu an bebeginiz daha çok çok küçük belirti vermemesi çok normal. Doğal yolla hamile kalanların bile belirtileri genelde 7-8 haftadan sonra başlıyor. Icinizi ferah tutun 🤗

Yok olumsuz düşünmedim çünkü benim 3.denemem bu ve belirtinin değişkenlik göstereceğini anladım. Zaten doktorum.cogu psikolojik belirtiler diye hep uyarmıştı. Herkesin bünyesi çok farklı tepkiler verebiliyor. Ama söyle düşünün şu an bebeginiz daha çok çok küçük belirti vermemesi çok normal. Doğal yolla hamile kalanların bile belirtileri genelde 7-8 haftadan sonra başlıyor. Icinizi ferah tutun 🤗
Çok sağolun 😊 içim rahatladı biraz Allah razı olsun🤗

Kızlar ben bugün kan verdim 8.günüm ve sonucum 0.100 çıktı yani negatif. Umarım hepinizin sağlıkla ilerler. Ben bira ayrılıcam aranızdan.
canım üzülme ne olacağımız belli değil ki bence sen yine de dua et ve pazartesi tekrar kan ver. veya doktorunla görüş bence herşey bitmiş değil

X