2021 Ağustos transfer bekleyenler

Aynı gün transfer olmuşuz canım 6. Gün hiç birşey belli olmaz bide 3. Gün embriyosu moralini bozma beklicez test gününü çok güzel olacak inşallah istediğimiz olurmu bilmem ama hakkımızda hayırlısı olacağına inanıyorum...
Amin amin inş eşiminde morali bozuldu yarın bir daha yaptıralım diyor.Belkş daha kana karılmamıştır diyorum ama ikna edemedim yarın bir daha deneyelim inş artar hayırlısı iyisi olur Rabbim dualarımızı kabul etsin. 🤲🏼 Cumayı bekleyeceğiz sabırla

İnşaAllah olumsuz düşünmemeye çalışıyorum.Kendimi düşükte olsa etkilenmeyeceğim diye hazırlamıştım cumayı bekleyeceğim daha erken nasılsa diye ama insan üzülüyor yaaaaa.2.deneme olduğu İçin daha bi duygusallık sanırım 😭😭😭
Stres yapma dicem ama hepimiz aynı yollardan geçiyoruz stres yapmamak elde değil olabildiğince aza indirin bol bol dua edin önce Allah'a sonra kendinize ve doktorunuza güvenin 🌸

Stres yapma dicem ama hepimiz aynı yollardan geçiyoruz stres yapmamak elde değil olabildiğince aza indirin bol bol dua edin önce Allah'a sonra kendinize ve doktorunuza güvenin 🌸
Kesinlikle stres yapmamak ya da olumsuz düşünmemek elde değil.Kendimi kandırıyorum (sözde) onu bile beceremesem de 🙈 kana 7.gün karılıyor ben 6.gün test berdim ondan böyledir diye.Rabbim her zaman duacim 🤲🏼☺️

C Cerenace ya benim de bugün 4. Günüm 5. Gün embriyosuydu dayanamadım biraz önce erken gebelik testi yaptım ve negatifi gördüm moralim bozuldu tam senin yazını gördüm. Sen ne zaman pozitifi gördün her gün yapıyor muydun test 😅

C Cerenace ya benim de bugün 4. Günüm 5. Gün embriyosuydu dayanamadım biraz önce erken gebelik testi yaptım ve negatifi gördüm moralim bozuldu tam senin yazını gördüm. Sen ne zaman pozitifi gördün her gün yapıyor muydun test 😅
Bunda yapmadım canım daha öncekinde yapmıştım ve kanda verene kadar göremedim. Ayrıca 4.gün gerçekten aşırı erken daha çocuk ne zaman tutunup beta salgılayacak

X