2021 Ağustos transfer bekleyenler

Kızlar iyi akşamlar. Ben bugün gittim doktora 3 günüm benim. Endonetrium 8mm duydum dedi ama benim aşırı kanama vardı . İlk defa böyle birşey yaşıyorum. Çarşamba günü gel dedi biraz azaltsın falan . Çarşamba 5 günüm olacak yani ilaçları başlamak için geç değil mi??🤷🏻‍♀️Hem 3 günü endometrium çok kalın bence
Benim transferimde de ilaçlara reglimin 5.gün başladım hatta 6 bile diyebilirim. Transfer niyetiyle gitmemiştim o ay rutin kontroldü doktor hemen başlattı. Kalınlık icin birsey diyemem ama doktorun öyle dediyse vardır bir bildiği diye düşünürüm doktoruma güvenirim senin yerinde olsam hic stres yapmam. Sloganımız ‘hersey güzel olacak’ 🥰

Benim transferimde de ilaçlara reglimin 5.gün başladım hatta 6 bile diyebilirim. Transfer niyetiyle gitmemiştim o ay rutin kontroldü doktor hemen başlattı. Kalınlık icin birsey diyemem ama doktorun öyle dediyse vardır bir bildiği diye düşünürüm doktoruma güvenirim senin yerinde olsam hic stres yapmam. Sloganımız ‘hersey güzel olacak’ 🥰
Aynen öyle canım 🌹iyi rahatlattın beni

Kızlar iyi geceler su saatte tabıkı hepınız uyuyorsunuz ama ben gram uyuyamadım. Belim desem değil ama sol kalça tarafım da inanılmaz bır agrı var bacagıma falan vuruyor agrısı. Nedir ne degıldır bılmıyorum ama uyku uyutmadı resmen 🙄

Kızlar iyi geceler su saatte tabıkı hepınız uyuyorsunuz ama ben gram uyuyamadım. Belim desem değil ama sol kalça tarafım da inanılmaz bır agrı var bacagıma falan vuruyor agrısı. Nedir ne degıldır bılmıyorum ama uyku uyutmadı resmen 🙄
Bende de oluyordu son bi kaç gündür ama sol tarafımda gebeliği öğrendiğinden beri bende psikolojik sanıyordum 🙈

Canim cok sevindim hayirli ugurlu olsun. Biraz rahatsizlandim giremedim siteye. Cok sukur pozitif haberi aldim🙏❤ insallah devami da nasip olur ..
Çok şükür canım çok sevindim devamıda gelecek inşallah ben inanıyorum stresten hastalandın galiba sen biraz rahatlamışsındır inşllah ❤😍

Kuzum progestan iğne falan oluyor musun onlar benim çok ağrı yapıyor kalçam da

X